Bruno Marss uz skatuves piedzīvo ugunsgrēku

Publicēšanas datums : 12.07.2018

„Mēs nodedzinājām skatuvi Grāzgovā.” („We burned the stage down in Glasgow.”)

Tādi bijuši Bruno Marsa (Bruno Mars) improvizētie dziesmas vārdi, komentējot pirotehnikas izraisīto ugunsgrēku, kas „24K Magic” koncertturnejas zvaigznei otrdien, 10.jūlijā licis uz laiku evakuēties no skatuves, kad viņš ar savu koncertu uzstājies āra pasākumā Skotijā.

image 1Kāds fans raidījumam „Entertainment Tonight” pastāstījis, ka koncerta vidū Bruno pēkšņi pārtraucis dziedāt, atvainojies un pateicis skatītājiem, ka viņam koncerts jāpārtrauc, un nogājis no skatuves.

„Viņi nolaida lejā apgaismošanas iekārtu un izmantoja ugunsdzēšanas aparātus, lai nodzēstu kaut ko uz skatuves,” atklājis stāstītājs.

Minor fire on stage... How long till @brunomars is back!?!?

A post shared by Brogan MC (@broguethepogue) on


Kā Tviterā ziņojuši vairāki koncerta apmeklētāji, dziedātājs uz skatuves atgriezies pēc „apmēram 7 minūtēm”, nav ziņots ne par vienu ievainoto.


„Viņš izturējās kā īsts šovmens,” pastāstījis koncerta apmeklētājs. „Kad viņš atgriezās uz skatuves, Bruno atvainojās par nelielo pārtraukumu koncertā. Tad viņš notikušo iepina savas nākamās dziesmas tekstā.”


Kā jau tas sagaidāms, daudzi no tiem, kuri minēto notikumu pieredzējuši „dzīvajā”,  ar sociālo tīklu palīdzību steigušies par to informēt arī visus citus. Un galu galā ko gan citu darīt, kamēr pacietīgi gaidi sava mīļākā dziedātāja atgriešanos?

Vairāki no viņiem publicējuši drošības uzrakstu, kas parādījies uz lielajiem skatuves ekrāniem. „Uz laiku nepieciešams pārtraukt koncertu,” tajā bijis rakstīts. „Sīkāka informācija sekos.”


Dziedātāja pārstāvji notikušo pagaidām nav komentējuši.

Tiek ziņots, ka ugunsgrēku it kā esot izraisījis ieplānotais salūts, kas it kā aizdedzinājis apgaismošanas iekārtu, taču ar šo ugunsgrēku ātri tikts galā.

Nākamā Bruno Marsa uzstāšanās paredzēta sestdien, 14.jūlijā British Summer Time festivālā Haidparkā, Londonā.

image 2Viss labs, kas labi beidzas, un nu Bruno Marsam un viņa koncerta apmeklētājiem Glāzgovā šis koncerts allaž paliks „gaišā” piemiņā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white