Britu albumu topa raibumi

Publicēšanas datums : 23.01.2018

Nevar noliegt, ka šonedēļ interesantas lietas notiek arī britu albumu topā.

Filmas „Izklaides karalis” („The Greatest Showman”) skaņu celiņš mēģinās vēl vienu reizi atkārtot savus panākumus, jo aktiera Hjū Džekmena (Hugh Jackman) un viņa kompānijas ieskaņoto dziesmu kompilācija gatavojas vēl vienu nedēļu aizvadīt britu albumu čārta 1.vietā.

image 8Filmu pavadošais skaņu celiņš pēc Oficiālā britu albumu čārta nedēļas vidus apskata datiem joprojām saglabā līderpozīcijas visai tuvu izvietotajā albumu Top 3.„Izklaides karalis” tikai par 2100 vienībām pārspēj grupas Fall Out Boy septīto studijas albumu „Mania”, kurš visiem spēkiem mēģina kļūt par grupas pirmo plati, kas nokļuvusi britu albumu topa virsotnē.

image 2Un kas, savukārt, tikai par 548 kopijām atpaliek no viņiem? Tas ir zviedru folkmūzikas duets First Aid Kit, kuru ceturtais studijas albums „Ruins” spoži debitējis 3.vietā un gandrīz droši kļūs par šīs muzikālās apvienības pirmo albumu, kam izdevies iekļūt britu albumu Top 10.

image 3Šonedēļ iespējas iekļūt albumu Top 40 ir vēl deviņiem jaunpienācējiem.

Sāksim ar roka veterāniem, grupu Magnum, kuras 20.albums „Lost on the Road to Eternity” varētu kļūt par viņu pirmo albumu vairāk nekā 27 gadu laikā, kam izdevies iekļūt britu iecienītāko albumu Top 10, jo pašlaik tas ir 8.vietā.

image 5Britu seksteta The Go Team albums „Semicircle” savu gājienu topā sāk no 17.vietas, kas, iespējams, tam nodrošinās pirmā grupas Top 40 albuma godu vairāk nekā desmit gadu laikā.

image 7Vēl vienu roka veterānu – Whitesnake koncertieraksts „The Purple Tour Live” nedēļas vidū atrodas 21.vietā, bet Aberdīnas trio Xcerts plate „Hold on to Your Heart” ceļojumu topā sāk no 24.vietas.

image 9Metāla grupa no Kalifornijas Of Mice & Men ar „Defy” atrodas albumu topa 25.pozīcijā, bet grupas Fleetwood Mac pārizdotais 1975.gada albums ar grupas vārdu nosaukumā ir ceļā uz 26.vietu.

image 4Amerikāņu metāla grupa Black Label Society mēģinās tikt pie sava otrā Top 40 albuma, jo viņu „Grimmest Hits” patlaban aizņem 37.pozīciju.

image 1Grupas Def Leppard albuma „Hysteria” jubilejas izdevums savu gājienu topā sāk no 38.vietas, bet albumu Top 40, iespējams, noslēgs vēl viens filmas muzikālais celiņš, proti, multiplikācijas filmas „Vaiana” („Moana”) muzikālais pavadījums, kas pašlaik atrodas 39.vietā.

image 6Tā vien šķiet, ka britu domas dalās starp filmu mūziku un roka leģendām. Kam priekšroku dod tu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white