Britu albumu čārta vadībā izraujas Stereophonics

Publicēšanas datums : 31.10.2017

Oficiālais britu albumu čārta nedēļas vidus apskats ziņo, ka šobrīd tā līderi ir britu kvartets Stereophonics.

Ja grupai izdosies šo pārsvaru pār konkurentiem noturēt līdz nedēļas beigām, viņi varētu tikt pie sava septītā britu albuma Nr.1.

„Scream Above the Sounds” ir velsiešu grupas 10.studijas albums ir pārdots 34 000 eksemplāru, kas ir par 11 000 vairāk kā tuvākajiem sekotājiem.

image 9Stereophonics iepriekšējais albums „Keep the Village Alive” britu albumu topa virsotnē nonāca 2015.gada septembrī, bet pats pirmais viņu albums, kam izdevās iekarot pirmo pozīciju Lielbritānijā pārdotāko albumu vidū, bija 1999.gada albums „Performance and Coctails”.

image 3


image 7Ja puišiem izdosies saglabāt savas līderpozīcijas un iegūt septīto Nr.1 albumu, tad viņi būs atkārtojuši grupu Westlife, Take That un Coldplay panākumus.

2.vietā pašlaik atrodas Maikls Bols (Michael Ball) un Alfijs Bo (Alfie Boe) ar savu otro kopīgo albumu „Together Again”.

image 11Šis albums ir turpinājums pagājušo Ziemassvētku albumam Nr.1 ar nosaukumu „Together”, kurš arī debitēja 2.vietā, bet savā sestajā čārtā pavadītajā nedēļā sasniedza arī tā augstāko pozīciju.

image 12Vēl šās nedēļas britu albumu Top 5 iekļuvis Gregorija Portera (Gregory Porter) albums „Nat King Cole & Me”, kuš pašlaik atrodas 3.vietā un tādejādi, iespējams, kļūs par mākslinieka albumu čārtā visaugstāk nonākušo plati.

image 2„Listen Without Prejudice Vol. 1” no Džordža Maikla (George Michael), kurš pagājušajā nedēļā bija topa līderis, pašlaik ir ceturtais, bet Pink jaunākais veikums „Beautiful Trauma” atrodams 5.vietā.

image 8Grupas Steps albuma „Tears on the Dancefloor” „The Crying at the Disco deluxe” izdevums pēc viņu uzstāšanās televīzijas šovā „Strictly Come Dancing” ceļu albumu čārtā sāk no 6.vietas.

image 10Toties Kellija Klārksone (Kelly Clarkson) varētu tikt pie sava sestā britu albumu Top 10 albuma, jo viņas „Meaning of Life” debitējis 9.pozīcijā.

image 4Maikla Džeksona (Michael Jackson) Halovīnam piemērotais albums „Scream” pēc tā izdošanas vinila formātā uzlabojis savas pozīcijas par 88 vienībām un pašlaik ir 11.vietā.

image 6Amerikāņu rep-roka grupa Hollywood Undead mēģinās tikt pie sava visu laiku labākā rezultāta ar „Five”, kurš pašlaik ir 16, bet Maikla Bublē (Michael Bublé) izdevums „Christmas”, kā jau katru gadu, uzsācis savu ceļu augšup, pakāpjoties par 13 vietām līdz 17.pozīcijai.

image 5Pie iespējamiem jaunpienācējiem šīs nedēļas Top 40 jāpieskaita britu hip-hopa mākslinieks Skrapz ar albumu „Different Cloth”, kurš pašlaik ir 20., indie novirzienu pārstāvošā mūziķa Bakstera Djūrija (Baxter Dury) albums „Prince of Tears” 21.vietā, grupas Weezer jaunākā plate „Pacific Daydream”, kas atrodas 24.pozīcijā, un rokeru Whitesnake 1987.gada albums "Whitesnake", kurš patlaban ir 26.

image 13Visbeidzot, Margo Praisa (Margo Price) cer beidzot iekļūt britu albumu Top 40 ar savu veikumu „All American Made”, kas šodien ir 36, bet angļu alternatīvā roka grupas Deaf Havana plate „All These Countless Nights”, pateicoties „Reworked” izdevuma laišanai klajā, varētu atgriezties topa 38.vietā.

image 1Lai nu ko, daudzveidību britu muzikālajai gaumei pārmest nevar. Kuru no šiem albumiem pirktu (vai jau esi nopircis) tu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white