Billijas Ailišas jaunais singls ir ieradies

Publicēšanas datums : 13.11.2020

Apsolot laist klajā jaunu singlu šīs nedēļas laikā, Billija Ailiša (Billie Eilish) nepievīla savus sekotājus, nogādājot viņiem jaunu skaņdarbu “Therefore I Am”, kam līdztekus tika izdots arī videoklips.

Par muzikālā video režisori kļuva pati dziedātāja. Tajā izpildītāja redzama tukšā tirdzniecības centrā dejojot, lēkājot un blēņojoties. Par video tapšanas aizkulisēm Ailiša pastāstīja Zeinam Lovam (Zane Lowe) viņa radio šovā. Dziedātāja atzina, ka kopumā viņa jautri pavadīja laiku, kā arī redzamais video nekādā gadījumā nevēlas būt nopietns. “Šis video man ir gluži kā pati dziesma - tāda vieglprātīga un bezrūpīga. Mēs to filmējām ar telefonu, kaut gan tas nebija sākotnējais plāns. Būtībā tur esmu es, skrienot pa tirdzniecības centru un ēdot virtuli ar kliņģeri. Bet tas bija jautri. Mēs to nofilmējām vienā naktī, ar telefonu un gandrīz bez komandas,” stāsta dziedātāja.

Tāpat dziesminiece atzina, ka ir ļoti saviļņota parādīt saviem klausītājiem savu nākamo albumu, pie kura viņa cītīgi strādā. Mūziķe izklāstīja, ka vīrusa dēļ sākotnējos plānos īstenot neizdevās, tomēr tas ievirzīja viņu citā ceļā. “Lai cik es stipri nevēlētos doties tūrē šajā gadā, mēs tomēr nekad neuzrakstītu šo albumu bez šādiem apstākļiem. Nav jau tā, ka mēs rakstām dziesmas par karantīnu, mums vienkārši tagad ir pavisam citāds skatījums uz pasauli nekā pirms tam,” stāsta Ailiša.

Dziesma seko 30. jūlijā izdotajam singlam “My Future”, kas Lielbritānijas topā ieņēma septīto pozīciju, savukārt “Billboard Hot 100” sarakstā ierindojās sestajā vietā. Kopumā “Therefore I Am” kļūs par mūziķes trešo skaņdarbu 2020. gadā, neskaitot singlu “Ilomilo”, kas radio stacijās nonāca šā gada aprīlī, kaut gan dziesma ir ietverta mākslinieces debijas albumā “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white