Billijai Eilišai nav ne jausmas, cik kas maksā

Publicēšanas datums : 28.01.2021

Vai nezināšana tiešām ir svētība?

Dziedātājai Billijai Eilišai (Billie Eilish) nav ne jausmas, cik maksā pārtikas produkti, un reiz viņa samaksājusi 35 dolārus (28,70 EUR) par nelielu paciņu brokastu pārslu “Froot Loops”.

Dziesmas “Bad Guy” izpildītāja žurnālam “Vanity Fair” pastāstījusi, ka viņai nekad nav bijis laika apgūt produktu vērtību, jo viņa vienā mirklī no nabadzīgas tīnes pārvērtusies par pasakainu bagātnieci, līdz ar to nekad nav pievērsusi uzmanību, cik kas maksā.

Tikai pavisam nesen Eiliša sākusi saprast, cik daudz viņai jāapgūst, kad, tiešsaistē pasūtot brokastu pārslu kastīti, nolēmusi, ka 35 dolāri par to ir saprātīga cena.

“Es nezinu, cik kas maksā, jo nekad iepriekš neesmu dzīvojusi normāla pieaugušā dzīvi,” sacījusi 19 gadus vecā naivule. “Es uzaugu tikpat kā bez naudas. Mana situācija nudien ir dīvaina,” viņa atzīmējusi.

“Es jūtos diezgan muļķīgi, nezinot, cik maksā “Froot Loops” kārba. Es nezināju, ka 35 dolāri ir dārgi,” viņa turpinājusi.

Pēc tam gan atklājies, ka 35 dolāri bijis jāmaksā par vairākām mazām kastītēm, kurās ietilpst 1 unce (28,35 g) ārzemēs iecienītā brokastu garduma.

Tāpat intervijā māksliniece pastāstījusi arī par sadzīvošanu ar savu ķermeni un par savu pašvērtējumu.

“Runājot pavisam godīgi, es sāku nēsāt paplatinātas drēbes tikai sava ķermeņa dēļ,” viņa atzinusies un skaidrojusi: “Tomēr es ļoti, ļoti priecājos, ka esmu nonākusi tur, kur esmu. Ja tas būtu noticis pirms trim gadiem, kad man ar savu ķermeni bija briesmīgas attiecības, vai arī, kad pirms pieciem gadiem es bez mitas dejoju, es patiesībā nemaz neēdu.”

Nokļūšana prožektoru gaismā gan viņas attiecības ar savu ķermeni vēl sarežģījusi, par ko Billija sacījusi: “Es biju domājusi, ka būšu vienīgā, kura cīnīsies ar sava ķermeņa ienīšanu, taču izrādās, ka arī internets to ienīst. Tā, ka viss kārtībā!”

Labi, ka interneta attieksme pret Billijas mūziku ir krietni pozitīvāka!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white