Billija Eiliša pateicas Covid-19 par jauno albumu

Publicēšanas datums : 08.03.2021

Ne viss, kas saistīts ar Covid-19 ir slikts.

Billija Eiliša (Billie Eilish), piedaloties Stīvena Kolbēra (Stephen Colbert) vadītajā sarunu šovā „The Late Show”, atklājusi, ka vispasaules mājsēdes laikā ierakstījusi jaunu albumu. To viņa varējusi izdarīt tāpēc, ka pirmo reizi kopš savas karjeras sākuma 2016. gadā nācies iztikt bez braukšanas koncertturnejās.

„Nedomāju, ka būtu radījuši tādu pašu albumu vai albumu vispār, ja nebūtu Covid-19,” viņa sacījusi Kolbēram. „Tas gan nenozīmē, ka šis albums ir par Covid-19. Vienkārši, kad lietas tavā dzīvē pēkšņi notiek citādāk, arī tu pats kļūsti citādāks. Tā vienkārši notiek. Tāpēc par jauno albumu man paldies jāsaka Covid-19.”

Šāda veida albuma ierakstīšanas loģistika Eilišai un viņas brālim un muzikālajam sadarbības partnerim Fineasam (Finneas) varētu būt diezgan vienkārša, jo visus iepriekšējos albumus – gan 2019. gada „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, gan EP „Don’t Smile at Me” viņi ierakstījuši paši savās dzimtajās Losandželosas mājās. 

Lai gan Kolbērs intervijas laikā gribējis zināt, vai jaunajā muzikālajā materiālā Billija ir parādījusi savas balss iespējas, mūziķe par jauno albumu izteikusies visai miglaini.

„Šajā albumā ir dažas vietas, kurās es pārsteidzu ar kaut ko negaidītu. Visumā tas ir par to, kas pēc manis pašas domām labi skan.”

Kā zināms, gandrīz divu gadu laikā kopš „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” laišanas klajā Billija ir publicējusi četras jaunas dziesmas – „All I Ever Wanted”, Džeimsa Bonda jaunākās sērijas tituldziesmu „No Time to Die”, singlu „My Future” un neseno duetu ar spāņu dziedātāju Rozāliju (Rosalia) „Lo Vas Olvidar”. 

Tāpat intervijā 19 gadus vecā māksliniece apspriedusi savas dokumentālās filmas „Pasaule ir mazliet izplūdusi” („The World’s a Little Blurry”), kurā stāstīts par viņas trauksmaino dzīvi pirms pagājušā gada „Grammy” ceremonijas, laišanu klajā. 

Lai arī kameras bijušas gandrīz visur klātesošas, pati mūziķe sacījusi: „Manuprāt, jums, kā dokumentālās filmas skatītājiem, ir svarīgi apzināties, ka jūs neredzat visu. Jūs redzat nelielu daļiņu no manas toreizējās dzīves.”

Visu interviju ar Billiju vari noskatīties zemāk.

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white