Billija Eiliša nav pārdevusies

Publicēšanas datums : 13.05.2021

Billija Eiliša (Billie Eilish) devusi prettriecienu žurnālistei, kura apsūdzējusi jauno dziedātāju, ka viņa esot “pārdevusies”, pēc tam, kad tika publicēts jaunākais žurnāla “Vogue” numurs ar Eilišu uz vāka.

Savā Instagram Story sadaļā Billija pārpublicējusi pārveidotu nesen laikrakstā “Daily Mail” publicēta raksta virsrakstu. Pārveidojuma autore bijusi Emīlija Klārksone (Emily Clarkson), un kopš tā publicēšanas tas iekarojis lielu sociālo mediju lietotāju uzmanību.

image 1

Klārksone izmainījusi laikrakstā publicēto virsrakstu, kurš oriģinālā izklausījās šādi: “Pierādījums, ka nauda var izmainīt tavas vērtības un likt “pārdoties”: Billija Eiliša šokē fanus, nomainot paplatinātās drēbes pret apakšveļu žurnālā “Vogue”, par spīti tam, ka gadiem ilgi zvērējusi “slēpt savu ķermeni””. 

Klārksone pie publikācijas pierakstījusi: “Izlaboju Tavā vietā,” izsvītrojot daļu no virsraksta un izceļot vārdu “zvērējusi”, par ko Klārksone sacījusi, ka tas liekot domāt, ka Billija paveikusi kādu šausmīgu grēku un pievīlusi savus fanus.

Savu garo publikāciju Instagramā Klārksone iesākusi ar vārdiem: “Goda vārds, kur šeit lai sāk?? Mums kolektīvi AIZRĀVĀS ELPA par to spēku, kas staroja no Billijas šajos “Vogue” fotoattēlos. Pilnīgs SPĒKS, sievietei demonstrējot pilnīgi ķermeņa autonomiju un parādot sevi pasaulei tieši tā, kā VIŅA to ir vēlējusies.

Savu ķermeni viņa gadiem slēpa, jo nevēlējās tikt seksualizēta. Viņa pieņēma šādu lēmumu laikā, kad bija vēl BĒRNS. Jo viņa zināja, kādi var būt pieaugušie (..) Viņai tas bija jādara. Taču šī sabiedrība – šī perversā, sajātā pasaule nespēja to pieļaut un tikmēr viņu vajāja, kamēr tika pie viņas ķermeņa fotogrāfijām, kuras publicēja bez viņas atļaujas. Un šie foto kļuva ĀRKĀRTĪGI POPULĀRI. Tie tika publicēti visur. Sievietei ir ķermenis!!! Šķiet, ka viņa lūdza viņu neseksualizēt, bet viņi to uztvēra kā izaicinājumu.”

Tālāk Klārksone turpinājusi: “Un tagad viņa ir pieaugusi, pieņēmusi citu lēmumu, jo pieaugušiem cilvēkiem ir atļauts to darīt (!!!!) un pēkšņi viņa ir kļuvusi par liekuli, kura runā vienu, bet dara citu (..) Šī sabiedrība ir ķerta. Piesargieties.”

Atgādinām, ka dziesmas “Therefore I Am” izpildītāja ir redzama uz žurnāla “Vogue” jūnija numura vāka. Šāda tipa fotosesija bijusi pašas Eilišas ideja.

“Es mīlu šīs fotogrāfijas, un man patika piedalīties šajā fotosesijā,” dziedātāja nesen norādījusi savos sociālajos tīklos. “Dariet, ko vēlaties, kad vien vēlaties. Lai visi citi iet pie velna,” viņa rakstījusi.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white