Billija Eiliša atzinusies, ka viņai visu mūžu bijis ļoti bail no Eminema

Publicēšanas datums : 08.05.2019

Amerikāņu dziedātāja Billija Eiliša (Billie Eilish) intervijā portālam “Vice” pastāstīja, ka visu 17 gadu vecās mūziķes dzīvi Eminems viņā izraisīja bailes. Atklājums nāca gaismā, kad jaunajai zvaigznei tika piedāvāts izvēlēties starp Eminemu un Donaldu Gloveru, kas zināms zem skatuves vārda “Childish Gambino”. Billija atbildēja: “Man jāsaka, ka 100 miljardi procentu “Childish Gambino.” Es baidījos no Eminema visu savu dzīvi”, turpināja Eiliša, “Viņš man uzdzina šausmas, es biju pārbijusies. Savukārt “Childish Gambino” izveidoja mani. Viņš ir Dievs, tu nevari viņu likt kopā sarakstā ar citiem cilvēkiem”, atzina dziedātāja. 

Vēlāk viņai tika piedāvāts izvēlēties starp reperi Tupaku (Tupac) un “The Notorious B.I.G”, kur mūziķe izvēlējās “Biggie”, kā pievilcīgāku reperi priekš viņas gaumes.  

Eilišas debijas albums “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” ir spējis iekarot mūzikas topu augšgalus, ieņemot pirmās vietas vairākās Eiropas valstīs, tostarp Lielbritānijā, kā arī ASV un Austrālijā. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white