Billija Eiliša aicina neizmantot varu ļaunprātīgi

Publicēšanas datums : 30.04.2021

 Knapi esam aptvēruši, ka Billija Eiliša (Billie Eilish) nudien mums apsolījusi jaunu albumu, kad viņa jau laidusi klajā jaunu dziesmu.

2 dienas pēc tam, kad Billija publicēja jaunas dziesmas “Happier Than Ever” fragmentu, viņa paziņoja, ka izdos svaigu singlu “Your Power”, kas iekļauts viņas gaidāmajā albumā “Happier Than Ever”.

“Grammy” balvu laureāte sociālajos medijos ziņojusi, ka jaunā dziesma un tās pavadošais video iznāks ceturtdien, 29. aprīlī, un savu solījumu ir turējusi.

“Mēģiniet ļaunprātīgi neizmantot savu varu,” dziedātāja čukst publicētajā video.

No gaidāmā albuma jau iepriekš tikušas izdotas dziesmas “Therefore I Am” Un My Future”, kas abas iekļuvušas Billboard Hot 100 topa pirmajā desmitniekā. Kopumā albumā tikšot iekļautas 16 dziesmas, no kurām “Your Power” ir Nr. 12.

Šīs nedēļas sākumā Billija paziņoja, ka viņas ilgi gaidītais otrais studijas albums “Happier Than Ever” pie klausītājiem nonāks 30. jūlijā.

“Šī ir mana mīļākā lieta, ko esmu radījusi, un esmu tik priecīga, nervoza un DEDZĪGI vēlos, lai jūs to noklausāties,” viņa rakstīja. “Pat nespēju jums izstāstīt. Nekad iepriekš neesmu jutusi tādu mīlestību pret projektu, kādu jūtu pret šo. Ceru, ka jūs jutīsiet to pašu. Kā arīīī jauna dziesma būs klāt ceturtdien, 9.00 no rīta!!”

image 1

Zemāk vari noklausīties “Your Power” un noskatīties tās videoklipu:

 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white