Billija Ailiša publiskojusi jaunu dziesmu "My future"

Šodien, Billija Ailiša (Billie Eilish) atgriezās ar savu jaunāko singlu un to mūzikas video "My future"!

"Mēs to uzrakstijām pašā karantīnas sākumā. Tā ir dziesma, kas man patiešām ir ļoti personiska un īpaša. Kad mēs šo dziesmu uzrakstijām, tā balstijās tieši uz manām dotā brīža personiskajām emocijām, manām cerībām, iedvesmojumiem, pašrefleksijas un pašizaugsmes. Bet pēdējā laikā tā ir ieguvusi daudz jaunāku un lielāku nozīmi kontekstā ar to, kas notiek pasaulē šobrīd. Es ceru, ka Jūs visi atradīsiet tā nozīmi saistībā ar sevi", stāsta Bilija Ailiša. 

View this post on Instagram

“my future” out thursday

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Dziemsa ierakstīta Losandželosā karantīnas laikā, un to producējis Billijas brālis FINNEAS. Dziesma "My Future" seko pēc 2019.gada Multi-GRAMMY balvas ieguvušajam debijas albumam "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’" un viņas oficiālās Džeimsa Bonda dziesmas "No time to die" 2020.gada izlaiduma.

2020. gads sākās ar to, ka janvārī Billija Ailiša uzvarēja piecas Grammy balvas - par labāko jauno mākslinieku, gada albūmu, gada ierakstu, gada dziesmu un labāko pop vokāla albūmu. 

Skaisti animētais oficiālais mūzikas video, kas pievienots šai publikācijai ir izveidojis Austrālijas maākslinieks Endrjū Onorato. Noklausies jaunumu "My future" tagad!

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white