Billija Ailiša pastāstījusi par saviem garīgiem pārdzīvojumiem

Publicēšanas datums : 17.03.2020

Populārā dziedātāja Billija Ailiša (Billie Eilish) nekad neslēpa savus garīgos pārdzīvojumus no publikas, sniedzot intervijas par savu mentālo stāvokli un pašreizējo dzīves situāciju. Par izņēmumu nekļuva arī jaunā intervija medijam “New York Times”, kur 18 gadu vecā zvaigzne pastāstīja vairāk par pašnāvības mēģinājumu un tā iedvesmoto dziesmu.

Jau janvāra mēnesī mūziķe izteicās, ka, guļot savā viesnīcas numurā Berlīnē, viņa aizdomājās par izlēkšanu no sava hoteļa numuriņa loga. Jaunajā intervijā māksliniece atzina, ka dziesmu “Everything I Wanted” iedvesmoja sapnis, kurā viņa redzēja sevi lēkdama no ēkas jumta. Kad dziesmas motīvu saprata viņas brālis Fīniss O`Konels (Finneas O`Connell), viņš izrādīja satraukumu un bažas.

Tas bija brīdis, kad es ļoti pārdzīvoju par savu māsu un palīdzēt sarakstīt dziesmu par pašnāvību nebija pieņemami. Tas ir kā iedot alkoholiķim iedot alus pudeli,” bilda Fīniss. “Mēs ļoti sastrīdējāmies,” izklāstīja Ailiša, “Viņš teica, ka nevēlas rakstīt dziesmu par to, kā es sevi nogalinu un kā tas ir tas, ko es visu laiku esmu vēlējusies. Vēlāk arī vecāki sāka par mani stipri uztraukties, tas kļuva par lielu problēmu, tāpēc es ieslēdzos savā istabā un vienkārši zīmēju uz sienas.”

Vairums dziesmu tiek rakstītas, atskatoties uz pagātnes notikumiem, taču es jutu, ka šī ir par tagadni. Es teicu, ka mums ir jāraksta dziesma par otro kalna pusi, mums ir jāiziet tam cauri dzīvē, tu nevari vienmēr risināt savas problēmas ar dziesmas palīdzību,” pastāstīja Fīniss.

Skaņdarbs “Everything I Wanted” tika izdots pērnā gada novembrī. Lielbritānijas singlu topos tas ierindojās 3. pozīcijā, turpretī “Billboard 100” palika 8. vietā.


Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white