Billija Ailiša pastāstījusi, kāpēc viņai nav attiecību

Publicēšanas datums : 29.11.2019

Slavenā 17 gadus vecā mūziķe strauji iemantoja pasaules mēroga popularitāti. Gada laikā Ailiša (Billie Eilish) paspēja izdot savu pirmo debijas albumu “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, iegūt gan labākā jaunā mākslinieka titulu Amerikāņu mūzikas balvā, gan “MTV Europe Music Awards” ceremonijā dziesmai “Bad Guy” iegūt labākās dziesmas titulu. Savukārt pavisam nesen mūziķe tika nominēta sešām godalgām “Grammy” balvā.

View this post on Instagram

THANK YOU AMAS

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Īsu laiku atpakaļ izpildītāja izveidoja bērnu apģērbu līniju, taču par dziedātājas privāto dzīvi īsti nekas nav zināms. Nesen sniegtajā intervijā medijam “Vanity Fair”, Ailiša atzinās, ka viņai nav drauga, tāpēc arī runāt nav par ko. Dziesminiece atklāja, ka viņai nav laika attiecībām, taču viņa tām ir atvērta.


Pašlaik man nav lielas vēlmes būt attiecībās ar kādu. Man šai romantikai vienkārši nepietiks laika un spēka. Es jūtos lieliski un man nav kaut kādas nepilnības sajūtas. Taču tas nenozīmē, ka esmu aizvērta attiecībām. Viss ir gluži otrādi”, atzinās slavenā mūziķe.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white