Billija Ailiša laidusi klajā jaunu skaņdarbu

Publicēšanas datums : 14.11.2019

Jaunā mūziķe zina, ka viņas fani sagaida vēl nedzirdētas dziesmas, tāpēc Ailiša (Billie Eilish) laidusi klajā savu jaunāko skaņdarbu “Everything I wanted”.


Sapņaino motīvu dziedātāja uzrakstījusi savās mājās, kā arī tūres laikā kopā ar savu brāli Fīnissu (Finneas). Izpildītāja atzinusi, ka šis ieraksts ir veltīts abu radinieku ciešais saiknei. “Šī ir tā dziesma, ko es un mans brālis uzrakstījām par viens otru. Lai notiek, kas notikdams, mēs vienmēr bijām un būsim blakus, lai atbalstītu”, pastāstīja 17 gadus vecā dziesminiece.
Iepriekš ziņojām, ka mūziķe bijusi gatava izdot divus jaunu skaņdarbus, kas nozīmē, ka klausītāji spēs sagaidīt vēl vienu nedzirdētu ierakstu, kā arī videoklipu dziesmai “Xanny”.


“Everything I Wanted” seko dziedātājas debijas albumam “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, kura populārais singls “Bad Guy” “MTV Europe Music Awards” ceremonijā ieguva labākās dziesmas titulu. Albums ierindojās pirmajās pozīcijās vairumā Eiropas valstu, paliekot topu virsotnē gan Lielbritānijā, gan Portugālē, gan Zviedrijā, gan ASV un Austrālijā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white