Billija Ailiša atklājusi nākamās dziesmas izdošanas datumu

Publicēšanas datums : 19.10.2020

Vienā no jautājumu un atbilžu sesijām savā Instagram kontā, populārā dziedātāja saviem sekotājiem pavēstīja, ka visi interesenti spēs sagaidīt jauno Ailišas (Billie Eilish) dziesmu jau nākamajā mēnesī.

Kāds izpildītājas sekotājs uzdeva jautājumu par jauno ierakstu, uz ko mūziķes atbildēja: “Novembrī,” blakus pievienojot emocijzīmi, kas norāda uz klusuma ievērošanu. Tāpat dziedātājai tika izdots jautājums par krāsu, ar ko var būt saistīts jaunais skaņdarbs. Ailiša atbildēja ar gaiši brūnu rudens lapu nokrāsu. 

image 1

image 2

Pirmīt, piektajā oktobrī, dziedātāja sniedza interviju Džimijam Falonam (Jimmy Fallon), kurā pastāstīja, ka viņi ar brāli Fīnisu (Finneas) esot ļoti aizņemti strādājot pie jaunās mūzikas. “Es nedomāju, ka mēs būtu to radījuši, ja mums nebūtu tik daudz laika,” atklāja dziedātāja, stāstot par vīrusa pandēmiju, “Kaut gan viss notiekošais pasaulē ir šausmīgs, es domāju, ka tas mums deva pāris lietas.”

Līdz ar jaunās dziesmas izdošanu, mūziķe tāpat gatavojas vērienīgam tiešraides koncertam 24. oktobrī. Tāpat iepriekš ziņojām, ka izpildītājas brālis un ierakstu producents Fīniss izteicies, ka nevēlas laist klajā Ailišas albumu pandēmijas laikā, uzsverot ka vēlas nogaidīt līdz tam brīdim, kad ballēšanās atkal kļūs par normu.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white