Billboard Hot 100 nosauc visu laiku veiksmīgāko sieviešu kārtas mākslinieci

Publicēšanas datums : 03.08.2018

Madonna ir nostiprinājusi savas pozīcijas kā Popmūzikas karaliene.

Viņa nupat kā ir nosaukta par visu laiku veiksmīgāko sieviešu kārtas mākslinieci (top female artist) Amerikas Billboard Hot 100 topa 60 gadu pastāvēšanas vēsturē.

image 9Dziesmas „Vogue” izpildītāja topā ir paviesojusies ar 57 dziesmām, no kurām 12 ir sasniegušas tā virsotni, tāpat viņai pieder rekords par visvairāk dziesmām, kas iekļuvušas populārāko hitu Top 10, un tās ir 38.

Interesantā kārtā pirmais Billboard tops ticis publicēts 1958.gada 4.augustā, kas ir tikai 12 dienu pirms Madonnas dzimšanas. Kā zināms, Popmūzikas karaliene savu 60.jubileju atzīmēs 16.augustā.

image 1
MadonnaMadonna pārspējusi Maraiju Keriju (Mariah Carey), kura starp veiksmīgākajām topa dalībniecēm ieņem 2.vietu ar veseliem 18 Nr.1 hitiem, kas ir vislabākais rādītājs starp visiem solistiem. Tāpat viņai pieder rekords par kopumā visvairāk 1.pozīcijā aizvadītām nedēļām, proti 79.

image 2
Mariah Carey


Tāpat pirmajā dāmu pieciniekā iekļuvušas Dženeta Džeksone (Janet Jackson), Vitnija Hjūstone (Whitney Houston) un Rianna (Rihanna), kura šajā čārtā debitējusi tikai 2005.gadā, bet kurai jau tagad pieder trešais labākais Nr.1 singlu rādītājs. Kopumā Billboard Hot 100 topa 1.vietā ir nonākušas 14 Riannas izpildītas dziesmas.

image 3
Rihanna


Tālāk veiksmīgāko mākslinieču Top 10 veido Olīvija Ņūtone-Džona (Olivia Newton John), Areta Frenklina (Aretha Franklin), savstarpējās konkurentes Teilore Svifta (Taylor Swift) un Keitija Perija (Katy Perry) un Daiena Rosa (Diana Ross).

image 4
Taylor Swift; Katy PerrySaraksts ar visu laiku veiksmīgākajām topa māksliniecēm publicēts īsu brīdi pēc tam, kad sers Eltons Džons (Sir Elton John) ticis nosaukts par visu laiku veiksmīgāko vīriešu kārtas mākslinieku. Kā apliecinājis Billboard, viņam pieder 9 Nr.1 hiti, 27 dziesmas, kas iekļuvušas Top 10, un kopumā populārāko dziesmu simtniekā kaut reizi iekļuvušas 67 viņa izpildītas dziesmas.

image 5
Sir Elton John


Džonam izdevies pārspēt tādas mūzikas leģendas kā Elvisu Presliju (Elvis Presley) un Stīviju Vonderu (Stevie Wonder), bet veiksmīgāko mākslinieku Top 5 noslēdz Maikls Džeksons (Michael Jackson) un Pols Makartnijs (Paul McCartney).

image 6
Michael Jackson


Tālāk veiksmīgāko vīriešu kārtas mākslinieku Top 10 veido Ašers (Usher), Prinss (Prince), Rods Stjuarts (Rod Stewart), Dreiks (Drake) un Marvins Gejs (Marvin Gaye).

image 7
Drake


Apsveicam visus uzvarētājus!

image 8

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white