Bilija Ailiša paziņojusi jaunās dziesmas izdošanas datumu

Publicēšanas datums : 11.11.2019

Jaunā popzvaigzne nejokojusi, kad pagājušajā nedēļā izteikusies, ka klausītāji spēs sagaidīt jaunus skaņdarbus pavisam drīz. 

Sociālo mediju profilos Ailiša (Billie Eilish) nākusi klajā ar paziņojumu, ka jauns ieraksts ar nosaukumu “Everything I Wanted” tiks izdots 14. novembrī plkst. 02.00 no rīta pēc Latvijas laika.

Jau ziņojām, ka iepriekšējā nedēļā zvaigzne palutinājusi savus fanus ar informāciju, ka tuvā nākotnē sekotāji spēs sagaidīt divus vēl nedzirdētus skaņdarbus, kā arī videoklipu dziesmai “Xanny”. Tajā pašā nedēļas izskaņā, mūziķe paspēja ierakstīt arī dzīvā skanējuma albumu kopā ar dažiem dučiem klausītāju noslēgtā un intīmā gaisotnē.

“Everything I Wanted” sekos dziedātājas debijas albumam “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, kura populārais singls “Bad Guy” iepriekšējā nedēļas nogalē “MTV Europe Music Awards” ceremonijā ieguva labākās dziesmas titulu. Albums ierindojās pirmajās pozīcijās vairumā Eiropas valstu, paliekot topu virsotnē gan Lielbritānijā, gan Portugālē, gan Zviedrijā, gan ASV un Austrālijā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white