Bilija Ailiša laidusi klajā savu Džeimsa Bonda skaņdarbu

Publicēšanas datums : 14.02.2020

Džeimsa Bonda filmu fani ir beidzot sagaidījuši ne tikai savas mīļākās sērijas turpinājumu, bet arī jaunās filmas “No Time To Die” skaņdarbu, ko sarakstījusi jaunā amerikāņu dziedātāja Bilija Ailiša (Billie Eilish). Dziedātāja kļuva par jaunāko mūziķi, kas sarakstīja muzikālo pavadījumu Bonda filmām. 

Ieraksts ir izveidots populārās izpildītājas stilā, izmantojot maigu un klusu balsi, klavieru un orķestrālās melodijas pavadījumu. Par dziesmas producentu kā vienmēr kļuva dziedātājas brālis Fīniss (Finneas). 

Par sniegto iespēju veidot mūziku vienai no pasaulē zināmākajām filmu sērijām, mūziķis sniedza nelielu komentāru medijam “Billboard”: “Mēs vienmēr vēlējāmies sarakstīts Džeimsa Bonda tematisko skaņdarbu. Tā ir leģendāra filmu sērija, tāpēc mums bija nepieciešams pārliecināt lielu daudzumu cilvēku, ka mēs esam pareizā izvēle. Un tad mums bija nepieciešams sarakstīt dziesmu, kas patiktu visiem. Tas bija sarežģīts un pūļu prasošs process.”

Iepriekš Bonda sērijai dziesmas rakstījuši tādi mākslinieki kā: Pols Makartnijs (Paul McCartney), Karlija Simona (Carly Simon), grupa “Duran Duran”, Madonna, Širlija Bassi (Shirley Bassey), kā arī Adele un Sems Smits (Sam Smith).

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white