Bibī Reksa, viņas “Labākas kļūdas” un “Sabotāža”

Publicēšanas datums : 19.04.2021

Bibī Reksa (Bebe Rexha) ir atklājusi vairāk par to, ko varam sagaidīt no viņas topošā otrā studijas albuma “Better Mistakes”.

Ņujorkā dzīvojošā dziedātāja un dziesmu autore savos sociālajos tīklos pasaulei atklājusi ne tikai albuma nosaukumu, bet arī tā vizuālo noformējumu un klajā nākšanas datumu, kas būs 7. maijs.

Vēlāk viņa arī publicējusi apstiprinājumu, ka viņas jaunais singls ar nosaukumu “Sabotage” iznāks jau piektdien, ko tas arī godam ir izdarījis.

“Vēl viens pārsteigums, jo izskatās, ka neviens no jums ilgāk vairs nespēj gaidīt... #SABOTAGE iznāk piektdien!” Reksa rakstījusi, publicējot singla vāciņa attēlu.

“Grammy” balvai nominētā māksliniece jau pagājušajā vasarā saviem faniem skaidrojusi, ka kavēsies ar sava otrā studijas albuma izdošanu, taču apsolījusi visiem, ka tas esot “labākais projekts, pie kura jebkad esmu strādājusi”. 

“Nespēju vien sagaidīt, kad jūs varēsiet to noklausīties. Vienkārši šobrīd šķiet, ka nav tas labākais laiks, kad laist to klajā,” skaidrojusi dziedātāja. “Tiklīdz pasaule kļūs par labāku vietu, mēs to tūdaļ nodosim jums. Mēs tikai gaidām brīdi, kad to izdot šķitīs pareizi. Es jums apsolu – tas būs gaidīšanas vērts.”

“Better Mistakes” sekos Reksas debijas albumam “Expectations”, kas pie klausītājiem nonāca 2018. gadā. 

Pati māksliniece šogad februārī atklāja, ka strādājot pie grupas BTS dziesmas demo varianta

Noskaties “Sabotage” videoklipu zemāk!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

 

Mākslinieki: Bebe Rexha

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white