Bībī Reksa skaidro savus komentārus par Riannas dziedāšanu

Publicēšanas datums : 28.06.2018

Bībī Reksu (Bebe Rexha) „kaitinājis”, ka cilvēki apsūdzējuši viņu Riannas (Rihanna) balss kritizēšanā dziesmā „The Monster”.

Pagājušajā gadā albāņu izcelsmes dziedātāja un dziesmu autore iekļuva avīžu virsrakstos pēc tam, kad savā koncertā it kā bija teikusi faniem, ka Rianna „nav spējusi izdziedāt augstās notis” savā un Eminema (Eminem) duetā, kuram Bībī ir viena no līdzautorēm un iedziedājusi arī fona vokālu.Taču 28 gadus vecā mūziķe esot izkliedējusi runas par to, ka viņas un dziesmas „Umbrella” izpildītājas vidū valdītu kādas nesaskaņas, uzsverot, ka viņas teiktais izņemts no konteksta.

image 1
Bebe Rexha


„Jā, tāpēc, ka es iedziedāju to daļu un kāds to iztulkoja kā „viņa teica, ka Rianna nespēja izdziedāt tās augstās notis”,” Reksa pirmdien, 25.jūnijā sacījusi ASV sarunu šovā „Watch What Happens Live!”. „Es nodomāju: „Tas ir tik kaitinoši.” Šodien internetā nedrīkst sacīt pilnīgi neko.”

„Visi visu maksimalizē un absolūti pārspīlē. Es saku, ka cilvēkiem savās dzīvē nav ko darīt un viņi ir nogarlaikojušies un vienkārši vēlas uzsākt drāmu. Tādus sauc par interneta troļļiem, un man kam tādam nav laika.”

image 2
Bebe Rexha & Bryan Adams


Bībī pati nesen minēto dziesmu kopā ar Eminemu izpildīja šā gada Coachella mūzikas festivālā, kamēr Rianna atradās skatītāju vidū. Reksai pēc savas uzstāšanās neesot izdevies satikties ar dziesmas „Work” izpildītāju, taču viņa nevarot vien sagaidīt, kad tas notiks.„Godīgi sakot, es viņu nekad pat neesmu satikusi,” sacījusi dziedātāja. „Eminemu es satiku tikai nesen Coachella festivālā. Viņš mani, manu mammu un manu tēti turp nogādāja ar personisko lidmašīnu. Mēs bijām līdz nāvei pārbijušies, jo nekad iepriekš neko tādu nebijām darījuši…, bet viņš (Eminems) bija lielisks, un es ceru, ka kādreiz satikšu arī Riannu.”

image 3
Bebe Rexha; Rihanna


Bībī intervijas fragmentu, kurā viņa runā par Riannu, vari noskatīties zemāk.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white