Bibī Reksa raksta mūziku BTS

Publicēšanas datums : 23.02.2021

 

Bibī Reksa (Bebe Rexha), kurai pavisam nesen nācās atspēkot ziņas par savu nāvi (lasi šeit: https://www.ehrhiti.lv/jaunumi/zinas-par-bibi-reksas-navi-ir-stipri-parspiletas), ir atklājusi, ka strādā pie korejiešu puišu grupas BTS dziesmas demo versijas.

Ņujorkā dzīvojošā dziedātāja un dziesmu autore, kura 2018. gadā laida klajā savu debijas albumu “Expectations”, par šo jaunumu savus fanus informējusi nesenā Instagram tiešraidē.

Zemāk esošajā video vari redzēt, kā Bibī skaidro, ka dziesma pašlaik ir “bardaka” fāzē un to nepieciešams sakārtot.

“BTS to vēl nav dzirdējuši, tā nav domāta kā dziesma viņiem,” turpina dziedātāja. “Es vienkārši rakstu viņiem kādu ideju.”

Dziesmas “Last Hurrha” izpildītāja vēlāk pati savu veikumu apraksta ar vārdiem “īsta bomba”, taču arī atzīst: “Pie tās vēl ir jāpiestrādā, pie tās vēl ir daudz jāstrādā. Taču tā ir superīga.”

Jāpiebilst, ka Bibī jau ir zināma pieredze K-popa dziesmu sacerēšanā. 2010. gadā viņa bija grupas SHINee izpildītās dziesmas “Lucifer” līdzautore. Tāpat viņa palīdzējusi tapt bijušās grupas Fin.K.L. dalībnieces Lī Hiori (Lee Hyori) dziesmai “As Long As I Love You”.

2019. gadā kāds fans dziedātājai Tviterā uzdeva jautājumu, vai viņa būtu ieinteresēta kādreiz atgriezties K-popa pasaulē, uz ko saņēmis atbildi: “Jā, pilnīgi noteikti, pie velna.”

Atgādinām, ka BTS jaunākais albums “BE” pie klausītājiem nonāca pagājušā gada novembrī un sevī ietvēra rekordus graujošos singlus “Dynamite” un “Life Goes On”

Tikmēr Bibī Reksa jau vasarā savus fanus informēja, ka pagaidām atceļ sava otrā pilna garuma albuma klajā laišanu, taču apgalvoja, ka tas esot “labākais projekts, pie kāda es jebkad esmu strādājusi”. 

“Nespēju vien sagaidīt, kad jūs varēsiet to noklausīties. Vienkārši šobrīd šķiet, ka nav tas labākais laiks, kad laist to klajā,” skaidrojusi dziedātāja. “Tiklīdz pasaule kļūs par labāku vietu, mēs to tūdaļ nodosim jums. Mēs tikai gaidām brīdi, kad to izdot šķitīs pareizi. Es jums apsolu – tas būs gaidīšanas vērts.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Bebe Rexha

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white