Bibī Reksa jaunajai dziesmai "I'm A Mess" iedvesmu smēlusies no 90-to gadu hita

Publicēšanas datums : 18.06.2018

Ja domājat, kur esat dzirdējuši Bibī Reksas (Bebe Rexha) jauno dziesmu “I’m A Mess” iepriekš, tad tālu no patiesības jūs neesat. 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Bibī Reksa prezentēja jaunu singlu, kura nosaukums ir “I’m A Mess”. Dziesma nāk no mākslinieces gaidāmā albuma “Expectations”, un tai iedvesmu Reksa smēlusies no kādas ļoti populāras deviņdesmito gadu dziesmas. 

Dziesmu autori Šellija Peikena (Shelly Peiken), kura ir līdzautore Mereditas Brūksas (Meredith Brooks) hitam “Bitch”, savā Instagramā atklāja, ka Reksas singla “I’m A Mess” autori Džastins Trantners (Justin Trantner), Jussifer un Devons Korijs (Devon Corey) ir nolēmuši iekļaut viņu dziesmas autoru sarakstā, apgalvojot, ka jaunā skaņdarba “āķis” ir ņemts no “Bitch”. 

 

Līdzība ir jūtama, taču tā nav uzkrītoša. Kur dziesmā “Bitch” dzied: “I’m a bitch, I’m a lover, I’m a child, I’m a mother, I’m a sinner, I’m a saint,” Reksa mazliet pārfrāzē un dzied: “I’m a mess, I’m a loser, I’m a hater, I’m a user, I’m a mess for your love it aint’you.” Lai vai kā, Trantners un viņa līdzautori nolēma padarīt šo saistību oficiālu un labi, ka tā, jo gan pats Trantners, gan Peikena par šo “sadarbību” ir sajūsmā. 

Noklausies un salīdzini abas dziesmas zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white