Bejonses vārdā tiek nosaukts alus, viņa nav sajūsmā

Publicēšanas datums : 13.12.2017

Viens nu ir skaidrs – Bejonse (Beyoncé) pavisam noteikti ir limonādes („Lemonade”), ne alus piekritēja.

image 136 gadus vecā dziedātāja Bruklinā dibinātajai kompānijai „Lineup Brewing” esot nosūtījusi vēstuli, kurā lūdz pārtraukt nelikumīgo darbību un to neatkārtot (cease-and-desist letter), pēc tam kad tā ir radījusi alus šķirni „Biëryoncé”, kuras nosaukumam iedvesma neapšaubāmi ņemta no dziedātājas vārda.

image 2
Beyonce


„Kā latīņamerikāniete un sieviete, kas vada pati savu biznesu es jūtos viņas iedvesmota, tāpēc vēlējos šādi izrādīt viņai cieņu,” kompānijas īpašniece Katarina Martinesa (Katarina Martinez) pastāstījusi portālam Pitchfork.com. „Esam ļoti vīlušies, ka viņa to nav uztvērusi kā komplimentu, bet neko darīt. Bija jauki, kamēr tas notika!”

Pašlaik jau ražot pārtrauktā alus vizuālais noformējums ticis ņemts no Bejonses 2013.gada pašas vārdā nosauktā albuma.

image 5Kā runā, tad vienā partijā saražotais alus Ņujorkā pašlaik esot vēl pieejams tik ilgi, līdz būs izpirkta pēdējā pudele. (kaut kas mums liek domāt, ka tas nebūs ilgi).

Jāpiezīmē, ka Bejonse gan nav pirmā māksliniece, ko ar savu produkciju gribējusi godināt „Lineup Brewing”. Lietotājiem joprojām ir pieejamas alus šķirnes, kas veltītas Kārlijai Saimonai (Carly Simon) („I Bet You Think This Beer Is About You”), Notorious B.I.G. (“Notorious”), kā arī Deividam Bovijam (David Bowie) un Fredijam Merkūrijam (Freddie Mercury) („Under Pressure”).

image 6
Katarina Martinez


Jāatzīst arī, ka, lai arī 22 „Grammy” balvu laureātes vārdā nosaukta alus šķirne, viņa pati ikdienā priekšroku dod vīnam.

image 3
Beyonce


Šā gada augustā trīs bērnu māmiņa dalījās fotogrāfijās, kas iegūtas viņas romantiskā vakara kopā ar vīru Jay-Z laikā, kurās viņa redzam, baudot vīnu.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) onNebūtu nekāds brīnums, ja visā drīzumā kāda neliela vīna darītava attaptos Bejonses vārdā nosaukt savu darinājumu.

image 4
Beyonce


Un ko tu domā par šādu alus ražotāja izgājienu un Bejonses reakciju?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white