Bejonsei bijis grūti samierināties, ka viņas rados bijis vergu turētājs

Publicēšanas datums : 07.08.2018

Pasaulslavenā dīva ir sniegusi jaunu interviju žurnālam “Vogue”, kurā atklāti runā par savas ģimenes pagātni, būšanu mātei un citiem personiskiem tematiem. 

Runājot par savu ģimeni Bejonse (Beyonce Knowles) izteikusies: “Es nāku no līnijas ar salauztām vīriešu-sieviešu attiecībām, varas izmantošanu un neuzticību. Tikai tad, kad es redzēju to skaidri, es biju spējīga atrisināt šos konfliktus pati savās attiecībās. Sasaistoties ar pagātni un zinot mūsu vēsturi, mēs kļūstam gan ievainoti, gan skaisti reizē.” 

Dziedātāja atklāja, ka nesen esot papētījusi savus radurakstus un atklājusi, ka viņa nāk no vergtura, kurš iemīlējās un apprecēja verdzeni. “Man bija nepieciešams laiks, lai pieņemtu šo atklāsmi,” paskaidrojusi Bejonse. “Es šaubījos par to, ko tas nozīmē, un centos ielikt to perspektīvā. Tagad es ticu, ka tas bija iemesls, kādēļ Dievs svētīja mani ar maniem dvīņiem.” 

“Pirmo reizi vīriešu un sieviešu enerģija bija spējīga pastāvēt un augt manām asinīs. Es lūdzos, lai es spētu salauzt savas ģimenes lāstus, kas iet no paaudzes paaudzē un ka maniem bērniem būs krietni vieglākas dzīves,” turpinājusi māksliniece. 

image 1
Beyonce Knowles, Rumi & Sir
 

Pavisam nesen Bejonse dalījās ar retu bildi, kurā redzami viņas dvīņi – Rumi un Sirs (skatīt attēlu augstāk). Tāpat viņa arī pirmo reizi apspriedusi dvīņu dzemdības “Vogue” intervijā, kuru vari izlasīt šeit

Mākslinieki: Beyonce Knowles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white