Bejonse publicē retu fotogrāfiju ar saviem dvīņiem

Publicēšanas datums : 27.07.2018

Bejonse (Beyoncé) ļāvusi musm ielūkoties savā privātajā dzīvē.

Ceturtdien, 26.jūlijā māksliniece publicējusi retu fotogrāfiju, kurā redzami viņas un repera Jay-Z dvīņi Rumi un Sers (Sir) Kārteri.

Attēlā, kas pieejams Beyonce.com, gadu vecos dvīņus varam redzēt, sēžam mammai klēpī un smaidām no vienas auss līdz otrai. Arī pati Queen Bey, sēžot uz jahtas klāja, izskatās atpūtusies un laimīga droši vien tāpēc, ka beidzot var izbaudīt atpūtu no viņas un Jay-Z kopīgās koncertturnejas „OTR II” Eiropas sadaļas.

image 9
Beyonce ar dvīņiem


Lepnie vecāki publicējuši vēl vienu bildi, kurā Jay-Z redzams, turam Rimu rociņu. Mazā dāma, kura skatās ūdenī, tērpta baltā krekliņā un dzeltenos, kruzuļainos svārciņos, izskatās lieliski.

image 10
Jay-Z & Rumi


Protams, arī pāra vecākais bērns, meita Blū Avija (Blue Ivy) arī atradusies turpat. Bejonse dalījusies ar vairākām fotogrāfijām, kurās viņas 6 gadus vecā atvase bauda siltumu un sauli.

image 2
Blue Ivy

image 4
Blue Ivy


Dziesmas „Formation” izpildītāja atrādījusi bildes, kurās Blū Aivija peldas baseinā, izbauda mazliet zen un smaida līdzās savai mammai.

image 5
Blue Ivy


image 3
Blue Ivy


image 1
Beyonce & Blue Ivy


Runājot par mammām, arī Bejonses pašas mamma Tīna Noulza (Tina Knowles) piedalījusies šajā atpūtas braucienā. Neskatoties uz to Bejonsei un Jay-Z izdevies izbaudīt arī nedaudz romantiskas divvientulības.

image 6
Blue Ivy, Beyonce & Tina


image 7
Jay-Z & Beyonce


Tagad dziedošajam duetam būs jādodas uz māju pusi, lai varētu turpināt savas koncertturnejas Ziemeļamerikas sadaļu.

image 8

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white