Bejonse liek Eminemam staigāt pa ūdens virsmu

Publicēšanas datums : 27.12.2017

Savā jaunākajā videoklipā Eminems (Eminem), Bejonses (Beyoncé) saldā vokāla pavadīts, staigā pa ūdens virsmu.

Pagājušajā nedēļas nogalē albuma „Revival” autors savus fanus aplaimojis ar sava singla „Walk on Water” vizuālo pavadījumu. Lai arī R&B dīva Bejonse videoklipā neparādās, tomēr tieši viņai pieder dziesmas zīmīgie vārdi: „Es staigāju pa ūdens virsmu, bet es neesmu Jēzus Kristus/ Es staigāju pa ūdens virsmu, bet tikai tad, kad tas aizsalst.” („I walk on water, but I ain’t no Jesus/ I walk on water, but only when it freezes.”)

image 3
Beyonce; Eminem


Videoklips sākas ar gaismas staru, kas kameru novada pie „Grammy” balvas saņēmušās hip-hopa zvaigznes, kas sēž krēslā mikrofona statīva priekšā. Pēc kāda laika ar veiklas montāžas palīdzību mums tiek atrādīta telpa, kurā daudzi Eminemi kaut ko drudžaini raksta uz rakstāmmašīnas.

image 1
Kadrs no klipa


Šajā gadījumā tiek apspēlēta „Bezgalīgā pērtiķa teorēma” – koncepts, kurā tiek pieņemts, ka, ja pērtiķim neierobežotu laiku ļaus bez kādas sajēgas sist pa rakstāmmašīnas taustiņiem, galu galā tas uzrakstīs arī kaut ko sakarīgu.

Videoklipā mums laiku pa laikam ļauj atgriezties šajā ar Eminemiem pilnajā istabā, līdz viens no viņiem nudien beidzot nāk klajā ar kaut ko pamatīgu - dziedātāja 2000.gada hita „Stan” vārdiem.

image 2
Kadrs no klipa


Kā zināms, „Walk on Water” pēdējie vārdi ir: „Jo es esmu tikai cilvēks, bet, kamēr man ir mekrofons, es atgādinu Dievu, tāpēc mūs ar tevi nevar uzskatīt par līdzīgiem, maita, es sarakstīju „Stan”.” („‘Cause I’m just a man, but as long as I got a mic, I’m godlike, so me and you are not alike, b–h. I wrote „Stan”.”)Dziesmu „Walk on Water” Eminems sarakstījis kopā ar Skailaru Greju (Skylar Grey), kura arī izpildīja Bejonses iedziedāto partiju, kad novembrī Eminems uzstājās raidījumā „Saturday Night Live”. Šo uzstāšanos vari noskatīties šeit.

Ko tu saki par Eminema jaunāko videoklipu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white