Beidzot zināms, kad iznāks Liama Peina solo debijas albums

Publicēšanas datums : 16.05.2018

“Strip That Down” izpildītājs sniedza oficiālo paziņojumu par savu solo debijas albumu šovā “Good Morning America”. 

Viesojoties šovā kopā ar savu jaunāko sadarbības partneri J Balvin, lai uzstātos ar dziesmu “Familiar”, Liams Peins (Liam Payne) beidzot atklāja, ka viņa solo debijas albums iznāks septembrī. 

“Mans albums iznāks 14. septembrī, tik daudz es jums varu atklāt,” pateica Peins. “Esmu ļoti laimīgs par to. Tas ir izdevies ļoti labs.” 

image 1
J Balvin & Liam Payne
 

Turpinot apspriest gaidāmo albumu, mūziķis arī atklāja, ka albumā būs dzirdami vairāki sadarbības partneri. Un tomēr Peins joprojām noklusēja albuma nosaukumu vai kuri ir šie sadarbības partneri. 

Zināms, ka albumā dzirdēsim Liama līdzšinējos singlus “Strip That Down” ar Quavo, “For You” ar Ritu Oru (Rita Ora), "Bedroom Floor" un arī “Familiar” ar J Balvin. Pats mūziķis to raksturo vairāk kā pleilisti nevis albumu. “Tā ir mana mīļākā pleiliste ar dziesmām, ko esmu radījis pēdējā gada laikā. Tajā atradīsiet dažas lēnās dziesmas, būs arī pāris deju dziesmu un mazliet R&B,” intervijā ar iHeartRadio pirms kāda laika izteicies Peins. 

Atgādinām, ka Liams Peins un Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson) ir vienīgie One Direction dalībnieki, kuri vēl nav laiduši klajā savus solo debijas albumu. Tagad, kad Liams beidzot ir atklājis, ka viņa albumu fani varēs dzirdēt jau septembrī, atliek cerēt, ka Tomlinsons vairs ilgi nekavēsies. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white