Bazzi publiskojis videoklipu dziesmai “Crazy”

Publicēšanas datums : 29.10.2020

Amerikāņu dziedātājs un ierakstu producents Endrjū Bazzi (Andrew Bazzi), kurš mūzikas industrijā plašāk pazīstams zem sava sktauves vārda “Bazzi,” laidis klajā mūzikas klipu singlam “Crazy”.

Dienu pirms klipa publiskošanas, izpildītājs uzdevis jautājumu saviem Instagram sekotājiem, taujājot vai viņi vēlas, lai videoklips tiktu izdots jau nākamajā dienā. Protams, mūziķa sekotāji ar abām rokām bija “par” un dziesminieks nelika ilgi gaidīt, laižot klajā savas dziesmas vizuālo klipu. 

Tajā ir redzams pats mūziķis, kurš nemitīgi cenšas aizbēgt no sociālo mediju ietekmes, cīnoties ar sajūtām, ka viņu pastāvīgi kāds vēro. Tāpat pavisam nesen mūziķis pastāstīja par pašas dziesmas galveno domu medijam “VMan”. “Dziesma “Crazy” ir par pasaules stāvokli. Es jūtu, ka pašlaik viss ir tik nestabils un mulsinošs. Es vēlējos uzrakstīt dziesmu, kas parādītu, kā pasaule tagad izskatās no mana skatupunkta,” izstāstīja dziedātājs.

Tāpat 23 gadu vecais mākslinieks pagājušajā mēnesī savu sociālo mediju kontos atvērās saviem sekotājiem, pastāstot par alkohola un narkotiku problēmā, kas izpildītājam izveidojās karantīnas laikā.

“Crazy” patlaban ir piektais mūziķa singls 2020. gadā. Pieci “Bazzi” skaņdarbi pagaidām netiek ietverti nevienā albumā, taču visdrīzāk tie kļūs par sastāvdaļu dziesminieka otrajā studijas platē, sekojot debijas albumam “Cosmic”. Tas klausītājus sasniedza 2018. gadā, ieņemot 14. pozīciju ASV un 65. vietu klausītāko albumu topā Lielbritānijā.

Klausies EHR un citus kanālus savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Bazzi

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white