Baraks Obama vēlas, lai filmā viņu atveidotu Dreiks

Publicēšanas datums : 01.12.2020

Bijušais ASV prezidents atklājis, ka justos ļoti laimīgs, ja uz ekrāna viņa lomā iejustos hita „Life Is Good” zvaigzne, jo viņš esot „talantīgs bračka” un esot spējīgs izdarīt visu, ko vien vēlas.

Obama sacījis: „Teikšu tā, Dreiks (Drake) izskatās pēc tāda, kurš spēj visu, ko vien vēlas. Ar to es domāju, ka viņš ir ļoti, ļoti talantīgs bračka. Tāpēc, ja radīsies tāda vajadzība un viņš būs gatavs…”

image 1

Tāpat bijušais prezidents atklājis, ka, ja viņu atveidotu tieši Dreiks, par to sajūsmā būtu abas Obamas meitas – 22 gadus vecā Malija (Malia) un 19-gadīgā Saša (Sasha).

Intervijā žurnālam „Complex” 59 gadus vecais Obama sacījis: „Kas vissvarīgāk, Dreiks, manuprāt, izpelnītos visas manas ģimenes atzinību. Man ir aizdomas, ka Malija un Saša pret to neiebilstu ne mazākajā mērā.”

Jāatgādina, ka dziesmas „God’s Plan” izpildītājs savu vēlmi kādreiz spēlēt 44. Amerikas Savienoto Valstu prezidentu pauda jau tālajā 2010. gadā. Toreiz Dreiks sacīja: „Es ceru, ka kāds drīz sāks uzņemt filmu par Obamas dzīvi, jo tad es varētu viņu spēlēt.”

Es skatos visas viņa uzstāšanās. Katru reizi, kas ieraugu viņu televizora ekrānā, es nepārslēdzu kanālus. Es pilnīgi noteikti ieklausos viņa teiktajā un viņa balss intonācijās. Ja pajautāsiet maniem paziņām, viņi jums vienā balsī apgalvos, ka atdarināšana man padodas lieliski,” kā vienmēr „kautrīgs” bijis kanādiešu reperis, kurš piebildis, „Protams, es nepieeju šai lietai nopietni, jo neviens vēl nav man zvanījis un aicinājis uz noklausīšanos, taču es tam pievēršu uzmanību, lai tad, kad šāda diena pienāks, man nav jāiespringst uz to, lai izklausos kā viņš.”

Arī mēs balsojam par Dreiku Baraka Obamas lomā!

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Mākslinieki: Drake

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white