Bad Bunny filmēsies kopā ar Bredu Pitu

Publicēšanas datums : 23.12.2020

Puertorikāņu reperis Bad Bunny gatavojas pievērsties kino, un viņa partneris šajā afērā būs neviens cits kā pats Breds Pits (Brad Pitt).

image 1

Filma, kura vēl atrodas sagatavošanas stadijā, būšot trilleris ar nosaukumu “Bullet Train”. Bez Breda Pita tajā piedalīsies arī tādi pazīstami aktieri kā Maikls Šenons (Michael Shannon) un Ārons Teilors-Džonsons (Aaron Taylor-Johnson).

Tāpat dziesmas “Soltera” izpildītājam, kura īstais vārds ir Venito Okasio (Benito Ocasio), jaunajā projektā pievienosies Džoija Kinga (Joey King), Braiens Tairijs Henrijs (Brian Tyree Henry), Logans Lērmans (Logan Lerman) un Masi Oka.

Filmas “Ātrs un bez žēlastības: Hobs & Šovs” (“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”) režisors Deivids Līčs (David Leitch) ir apņēmies tikt galā ar šī pasākuma režiju, bet scenāriju rakstīs Zaks Olkevičs (Zak Olkewicz). Filma tiks balstīta uz japāņu rakstnieka Kotaro Isakas (Kôtarô Isaka) romānu “Maria Beetle”.

“Bullet Train” būs repera otrā parādīšanās kino projektā, jo jau iepriekš ticis ziņots par viņa pievienošanos filmas “American Sole” komandai, kurā Bad Bunny kolēģi būs Pīts Deividsons (Pete Davidson) un Ošea Džeksons, juniors (O’Shea Jackson Jr.).

Arī muzikālā ziņā šis dziesmas “La Santa” izpildītājam bijis ļoti piesātināts gads, kura laikā viņš pamanījies laist klajā veselus 3 albumus. Pirmais, “YHLQMDLG” saules gaismu ieraudzīja februārī un nopelnīja reperim “Grammy” nomināciju kategorijā Labākais latīņamerikāņu popa vai urbānās mūzikas albums. 

Pēc tam sekoja kompilāciju albums, kas sastāvēja no iepriekš nepublicētām dziesmām – “Las que no iban a salir”, un visbeidzot pilnīgi jaunu albumu ar nosaukumu “El Último Tour del Mundo” Bad Bunny laida klajā novembra beigās.

Tāpat Bad Bunny tika nosaukts par Spotify 2020. gadā visvairāk straumēto mākslinieku. Vairāk par to vari izlasīt šeit

Foto: Star Magazine 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Arcangel & Bad Bunny

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white