Avrila Laviņja paziņo par koncertu tūres datumiem

Publicēšanas datums : 17.10.2019

Noslēdzot Ziemeļamerikas tūri sava jaunākā albuma “Head Above Water” popularizēšanas nolūkos, kanādiešu dziedātāja un dziesmu autore Avrila Laviņja (Avril Lavigne) nākusi klajā ar paziņojumu par došanos pasaules koncertu turnejā. 

Par pirmo izpildītājas uzstāšanās vietu nākamā gada 11. martā kļūs Milāna, Itālija. Vēlāk mūziķe dosies apkārt visai Eiropai, savukārt pēc tam savu kursu uzstādīs uz austrumiem, viesojoties Āzijas valstīs.

Mēs lieliski pavadījām laiku, uzstājoties ASV. Es nevaru noticēt, cik ātri paskrēja laiks. Redzot jūsu sejas katru nakti un jūtot jūsu enerģiju - tieši tas man bija nepieciešams”, stāsta mūziķe preses relīzē, “Man tiešām pietrūka atrasties uz skatuves, dziedot ar jums, un tas man atnesa tika daudz prieka, tāpēc es esmu ļoti saviļņota paziņot, ka tūre “Head Above Water” nākamajā gadā dosies uz Eiropu, Japānu, Ķīnu un Dienvidaustrumu Āziju.”

Eiropā 2€ un Lielbritānijā 2£ no katras biļetes cenas tiks ziedoti Avrilas Laviņjas fondam, kas palīdz cilvēkiem ar Laimas slimību, citām nopietnām slimībām un invaliditāti. 

Iepazīsties ar pilno Eiropas datumu sarakstu zemāk.

16. Marts - Milāna, Itālija - Fabrique

18. Marts - Brisele, Beļģija - Forest National

19. Marts - Ofenbaha, Vācija - Stadthalle Offenbach

20. Marts - Amsterdama, Nīderlande - AFAS Live

22. Marts - Vīne, Austrija - Gasometer

23. Marts - Cīrihe, Šveice - Volkshaus

26. Marts - Parīze, Francija - L'Olympia

28. Marts - Berlīne, Vācija - Columbiahalle

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Avril Lavigne

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white