Avrila Laviņja pabeigusi savu septīto albumu

Publicēšanas datums : 17.02.2021

 

Labs darbiņš, kas padarīts.

Kanādiešu dziedātāja Avrila Laviņja (Avril Lavigne) Instagramā faniem paziņojusi, ka viņas jaunais albums, kas sekos 2019. gadā izdotajam “Head Above Water” un kurā dzirdēsim viņu atgriežamies pie savām pop-panka saknēm, esot pabeigts un tikšot izdots šovasar.

Atbildot uz kāda sekotāja publicēto komentāru: “Yassssss mfp nespēju vien sagaidīt #AL7, pasteidzies,” hita “Complicated” autore atbildējusi: “Tas ir gatavs!! Drīz būs klāt arī mūzika. Vasarā pilnīgi noteikti.”

36 gadus vecā popzvaigzne labu laiku ir pavadījusi studijā kopā ar tādiem māksliniekiem kā Mod Sun, Machine Gun Kelly un producentu Džonu Feldmanu (John Feldmann).

Nesen Avrila bija dzirdama arī Mod Sun dziesmā “Flames”. 

Džons, kurš ir īsts studijas burvis un iepriekš ir sastrādājies ar tādiem māksliniekiem kā Blink-182, Good Charlotte un Ešliju Simpsoni (Ashlee Simpson), jau iepriekš tika atklājis, ka šoreiz Avrila ir atkal atgriezusies pie sev tik piestāvošā pop-panka stila.

Decembrī viņš stāstīja: “Es pašlaik kopā ar Avrilu Laviņju strādāju pie viņas albuma un es to vienkārši mīlu. Man patīk gatavot šo albumu. Es mīlu viņu, un mēs kopā ļoti labi pavadām laiku.”

Tajā pašā mēnesī arī Avrila medijiem atklāja, ka esot bijusi studijā “katru dienu pēdējo divu nedēļu laikā”. 

Tāpat dziesmas “When You’re Gone” izpildītāja dalījusies ar vairākiem fotoattēliem no studijas, kur redzama kopā ar producentu Džonu un reperi un rokeri Mod Sun, ar kuru viņu pašlaik vieno arī romantiskas attiecības.

Gaidām jaunas dziesmas no Avrilas!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Avril Lavigne

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white