Ava Max atgriežas ar jaunu singlu “So Am I”

Publicēšanas datums : 12.03.2019

2019. gada sensācija un pārsteigums Ava Max ir izdevusi savu jaunāko singlu “So Am I”. Dziesma ir pieejama visos lielākajos lejupielādes un straumēšanas servisos, kā arī līdz ar jauno singlu ir skatāms arī oficiālais video. Kā atzīst pati izpildītāja, “So Am I” ir par sevis mīlēšanu, par atšķiršanos no citiem, par neiekļaušanos sabiedrības standartos. Katru reizi, kad es jūtos slikti, es sev atgādinu, ka tieši mani trūkumi padara mani perfektu, jo realitātē nemaz nav nekā tāda, kas būtu perfekts, apgalvo dziedātāja. 

Pirms tam pasaules topus Ava Max iekaroja ar singlu “Sweet but Psycho”. Dziesmas producents ir GRAMMY® balvai nominētais Cirkut (Maroon 5, Miley Cyrus, The Weeknd) un līdzautors Madison Love (Camila Cabello). Singls noturējās 1. pozīcijā European Radio veselas 8 nedēļas pēc kārtas, UK singlu topā 4 nedēļas, kā arī kļuva par numur 1 vismaz 20 valstīs.  “Sweet but Psycho” –  sasniedza 750 miljonus klausījumu un kopējais pārdošanas skaits pārsniedz 2 miljonus kopiju. Dziesmas klips, kura režija pieder Shomi Patwary (Beyoncé, The Weeknd), skatīts vairāk kā 178 miljonus reižu.

Daudzsološā pop zvaigzne ar dziesmu “Sweet but Psycho” apceļoja arī slavenos ASV TV šovus The Late Late Show with James Corden un The TODAY Show.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white