Atver pasauli ar LLU

Studēt vai...studēt? Un, ja studēt, tad kur? EHR sadarbībā ar  Latvijas Lauksaimniecības univeritāti pēta, kā Tu vari atvērt savu nākotnes iespēju pasauli izvēloties studēt LLU.

Atklāj LLU studentu dzīves līklošus, atklāsmes, attiecību veidošanos un pieredzi podkāstā "Atver pasauli ar LLU"

Klausies vai skaties to LLU youtube kanālā, llu.lv, kā arī ehrhiti.lv un uzzini pirmais, ko sagaidīt studējot LLU!

Izvēlies labāko izglītību!

#4 Atver pasauli ar LLU

Mani sauc Klāvs Puidītis. Esmu kaislīgs un entuziasma pilns lietās ko daru savā ikdienā - Mācos LLU universitātē, strādāju Print On Demand kompānijā kā pārdošanas menedžeris, audzēju savu iela stila apģērba zīmolu un izpaužos kreatīvi kā apģērbu stilists vai grafiskais dizaineris. Man patīk domāt citādāk. Skatīties uz situācijām, no dažādām perspektīvām, kas piedod pavisam citu garšu dzīvei. Vienmēr esmu atvērts dažādiem jauniem izaicinājumiem, kur var iziet ārā no komforta zonas. Kad izeju no komforta zonas apzināti, saprotu cik daudz jaunu es iegūstu vai pamanu, ko pirmstam vispār neredzēju. Tā manuprāt ir labākā vieta, kur atrasties un augt. Katru rītu taisu jogu un meditēju, lai sagatavotu sevi ikdienai un dotu savu enerģiju šai pasaulei un tās cilvēkiem. Iedvesmojos ļoti no cilvēkiem, grāmatām, filmām un ceļošanas. Mājaslapa - www.refclothing.co.uk Instagram - www.instagram.com/refclothinguk/

#3 Atver pasauli ar LLU

LLU Lauksaimniecības fakultātes 4. kursa studente Alise Lutinska ir pārliecināta, ka sapņi piepildās un tā arī viņas ilgi lolotais bērnības sapnis par zirgiem ir pārvērsts veiksmīgā uzņēmējdarbībā. Neskatoties uz jaunietes apņēmību uzsākt savu biznesu jau studiju laikā, tas it nemaz nav bijis šķērslis izbaudīt LLU studentu dzīvi visā tās krāšņumā. Viņa ir darbojusies ne tikai Jelgavas Studentu teātrī un Jauno Zemnieku klubā, bet arī vienu semestri Erasmus+ ietvaros studējusi saulainajā Portugālē.

#2 Atver pasauli ar LLU

Intars Bušinskis ir LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studiju programmas “Komercdarbība un uzņēmuma vadība” students, kura mērķis ir izveidot lielāko strausu audzētavu Latvijā. Intara iegūtās zināšanas studiju, kā arī ambīcijas un neatlaidība ir ļāvušas viņam kļūt par uzņēmēju studiju laikā, turklāt aktīvais students nes universitātes vārdu, ārpus studijām darbojoties LLU lielisko līgā.

#1 Atver pasauli ar LLU

Youtube kanāla “998MEDIA” izveidotājs, drifta entuziasts, kurš ap sevi pulcē tūkstošiem sekotāju ir neviens cits kā LLU Tehniskās fakultātes studiju programmas “Lauksaimniecības inženierzinātne” pēdējā kursa students Mikus Cekulis. Apņēmīgais jaunietis ir meistars visu savu dzīves jomu apvienošanā un viņa hobiji dabiski saliekas kopā ar studijām kā puzles gabaliņi.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white