Atskats uz BBC Biggest Weekend festivālu

Publicēšanas datums : 28.05.2018

Oficiāla iesākta britu vasaras mūzikas festivālu sezona ar iespaidīgo BBC Music rīkoto festivālu Biggest Weekend. 

Sākot no Eda Šīrana (Ed Sheeran) un līdz pat Clean Bandit – ikviens, kurš uzsāka masu dziedāšanu, saņēma vērienīgus aplausus. Beigu beigās izskatījās, ka masu sadziedāšanās kļuva par šā gada BBC Radio 1 Biggest Weekend festivāla neoficiālo tematiku.

Kregs Deivids (Craig David) pulcēja dienas vislielāko pūli, izskrienot cauri 18 gadiem ar hitiem. Viņš iesāka savu priekšnesumu ar dziesmu “Re-Rewind” un noslēdza ar hitu “I Know You”, kurā viņam uz skatuves pievienojās Dens Smits (Dan Smith) no Bastille

 

Vēlāk tajā pašā dienā Bastille kāpa uz skatuves arī paši un satricināja pūli kā vieni no festivāla galvenajām zvaigznēm. 

Semu Smitu (Sam Smith) savukārt vienā brīdī gandrīz apslāpēja viņa publikas līdzi dziedāšana, kad zvaigzne izdziedāja savus hitus “Lay Me Down” un “Too Good At Goodbyes”. 

@samsmithworld’s voice gets us every time #BiggestWeekend

A post shared by BBC Radio 1 (@bbcradio1) on

 

Svētdien Biggest Weekend festivāla apmeklētājus priecēja Teilore Svifta (Taylor Swift), Kamilla Kabeijo (Camila Cabello), Šons Mendess (Shawn Mendes), kurš aiz kulisēm iedraudzējās ar Džeimsu Beju (James Bay) un vēlāk pārsteidza visus klātesošos ar kopīgu uzstāšanos. Šons Mendess arī tika pie kopīgas uzstāšanās ar 30 Seconds To Mars

 

Šis bija pirmais gads, kad notiek festivāls Biggest Weekend. Ņemot vērā, ka šovasar nenotiek Glastonberijas festivāls, BBC nolēma pārvērst savu Radio 1 Big Weekend par Biggest Weekend, sarīkojot divu dienu festivālus četrās dažādās vietās Apvienotajā Karalistē: Belfāstā, Koventrijā, Pertā un Svonzi. 

Lūk, labākie festivāla priekšnesumi! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white