Atklāts, kad Florence + The Machine fani dzirdēs jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Mūzikas veikalu dienā Florence + The Machine ir nolēmusi aplaimot savus fanus ar jaunu mūziku. 

Jau nākamajā mēnesī mūzikas veikalu dienā (Record Store Day), kura šogad plānota 21. aprīlī, iznāks britu grupas Florence + The Machine jaunākais skaņdarbs. Zināms, ka tā nosaukums būs “Sky Full Of Song”. 

Ziņas par jauno dziesmu parādījās nīderlandiešu mūzikas veikalu dienas mājaslapā pirms tās ātri tika izņemtas. Tomēr “Stereogum” apliecinājis, ka dziesma iznāks vinila plates formātā un to plānots izdot 21. aprīlī. Ja tā patiešām notiks, “Sky Full Of Song” būs pirmā grupas jaunā mūzika kopš viņu 2016. gada iesaistīšanās projektā “Songs From Final Fantasy XV”. 

image 1
Florence + The Machine

Jau izziņots, ka Florence + The Machine šogad uzstāsies kā vieni no galvenajiem māksliniekiem Melt festivālā. Viņu iepriekšējais albums “How Big, How Blue, How Beautiful” iznāca 2015. gadā, kam sekoja uzstāšanās Glastonberijas festivālā, aizvietojot Foo Fighters

Lūk, viņu izpildītā kaverversija Foo Fighters dziesmai "Times Like These"!

Runas par mūzikas veikalu dienu un ieplānotie festivāli nav vienīgie rādītāji, kas liecina, ka Florence + The Machine tiešām atgriezīsies apritē šā gada laikā. Ierakstu studijas “Virgin Records” viceprezidents Teds Kokls (Ted Cockle) iepriekš izteicies, ka kompānija “ar lielu prieku 2018. gadā gaida lielisku jaunu mūziku no Florence + The Machine, Blossoms, Chvrches, Džeimsa Beja (James Bay) un Šona Mendesa (Shawn Mendes).” 

Ar nepacietību gaidīsim jaunākās ziņas, par Florence + The Machine atgriešanos! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white