Atklājam vasaru 4.jūnijā, Majoru pludmalē!

Publicēšanas datums : 26.05.2022

Hey hey! Mēs visi esam sailgojušies pēc vasaras ballītēm ar lielisku mūziku un atmosfēru! Un tā ir klāt! Save the date - 4. jūnijā, Majoru pludmalē jau no plkst. 16:00 mēs atklāsim vasaru kopā ar DJ Stocku un EHR&SPORTLAND SUMMER HITS PARTY! 

image 1

Turklāt, no 1. līdz 5.jūnijam Jūrmalā, Majoru pludmalē, norisināsies Pasaules tūres posms pludmales volejbolā ''Elite 16'' komandām ("Pro Beach Tour – Elite 16")! Viens no pasākuma informatīvajiem atbalstītājiem un draugiem šogad ir - EHR, ģenerālsponsors - LIDL!

image 2

Vienā no gaidītākajiem pludmales volejbola pasaules notikumiem startēs gan pasaules, gan Latvijas labākie volejbolistu dueti vīriešu un sieviešu kategorijā. Šīs sezonas Pasaules tūri kalendārā aizstāj "Beach Pro Tour" (BPT) turnīri, kas būs sadalīti trīs rangu turnīros – "Elite 16", "Challenge" un "Futures". Latvija iekļauta kalendārā kā "Elite 16" sacensību norises vieta, kas paredz pasaules labāko sportistu ierašanos Latvijā, Jūrmalā. Visa informācija par notikumu un biļetes šeit!

Visi kopā un katrs atsevišķi gaidām šī gada lielāko pludmales volejbola notikumu Majoru pludmalē, vasaras ballīti kopā ar EHR un SPORTLAND, un, protams, uzlādējamies ar “EHR Beach Lifestyle” kanālu internetā ehr.fm vai visās radio aplikācijās!

image 3

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white