Armins Van Buurens pārsteidz ar tēvišķu balādi sadarbībā ar Semu Martinu

Publicēšanas datums : 23.10.2018

Armins Van Būrens (ArminVan Buuren) pilnīgi mainījis sava repertuāra skanējumu jaunajā, sirdi aizraujošājā balādē, sadarbībā ar Semu Martinu (Sam Martin). Sperot lielu soli ārpus savas komforta zonas viņš piedāvā “Wild Wild Son”, kas patiesi ir viens no labākajiem nedēļas dārgumiem.

Jaunais veikums - brīnišķīgs, sirsnīgs piedzīvojums, ko ikviens var novērtēt. Jo sevišķi īpašs iespaids tēva-dēla vēstījumam ir uz tiem, kam tas ir saistoši un aktuāli. Armins atklāj ko “Wild Wild Sun” singls viņam nozīmē.

“Daudzi man jautā, ar kurām dziesmām es lepojos visvairāk? Visi treki (dziesmas) ir mani bērni, bet daži man ir vairāk saistoši vienkārši laika dēļ, kas tiem veltīts, vai emocijām. Šajā gadījumā, “Wild Wild Son” ir par Sema Martina (Sam Martin) nedzimušo dēlu. Dziesmu esmu ļoti iemīlējis, jo atpazīstu mīlestību, ko izjūtu pats pret savu dēlu.  Patiesi esmu ieguldījis lielas pūles producēšanā, ierakstot īstas bungas (Koen) un stīgu instrumentus. Veidošana aizņēma gandrīz gadu. Tas ir nedaudz atšķirīgs no maniem ieprēkšējiem darbiem un liels solis man personīgi.”

“Wild Wild Son” ir krass Armina trance himnu kontrasts, taču ir lieliski dzirdēt viņu no citas puses.. Ievērtējiet!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white