Arianas Grandes top 5 mīļākās dziesmas no gaidāmā albuma "Sweetener"

Publicēšanas datums : 14.08.2018

Tagad, kad Arianas Grandes (Ariana Grande) faniem līdz jaunajam albumam ir jāgaida vairs tikai dažas dienas, popzvaigzne ir atklājusi, kuras ir viņas mīļākās “Sweetener” dziesmas. 

Kad fans Tviterī jautāja, kuras ir Arianas Grandes mīļākās dziesmas no gaidāmā albuma, māksliniece atbildējusi: “Labi, ak, mans Dievs… Tad nu pagaidām “I’m in This World”, “R.E.M.”, “Borderline”, “Pete Davidson”, “Better Off”, “Goodnight n Go”… bet tās visu laiku mainās. “Borderline” un “Everytime” ir dziesmas, starp kurām visu laiku svārstos šajā top pieciniekā.” 

 

Ar savām mīļākajām “Sweetener” dziesmām dalījies arī Arianas līgavainis Pīts Deividsons (Pete Davidson). Šo jautājumu viņam uzdevusi pati māksliniece, kamēr abi braukuši mašīnā. 

“”God Is A Woman”, “Pete Davidson”, “R.E.M.”, “Sweetener” un “Better Off”. Tās visas ir lieliskas,” atbildējis Deividsons.

 

“Sweetener”, Grandes ceturtais studijas albums, klausītāju rīcībā nonāks jau šo piektdien, 17. augustā. No jau pieejamajiem singliem tajā dzirdēsim arī “No Tears Left To Cry”, “The Light Is Coming” un “God Is A Woman”. 

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white