Arianas Grandes bijušais izdod singlu par izjukušām attiecībām

Publicēšanas datums : 17.07.2018

Laiks atspēlēties?

Kamēr Ariana Grande un Pīts Deividsons (Pete Davidson) turpina baudīt savu saderināšanās svētlaimi un atstāt viens otram piemīlīgus komentārus sociālajos medijos, Grandes bijušais, Maks Millers (Mac Miller) sociālajos medijos ir bijis visai kluss. Tas ir, līdz šim brīdim.

image 4
Pete Davidson & Ariana Grande


26 gadus vecais Pitsburgā dzimušais reperis pagājušajā nedēļā laidis klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu „Self Care” un to pavadošo videoklipu. Dziesmā iekļautas arī dažas rindas par izjukušām attiecībām.

Millers Grandi vārdā gan nenosauc, un slavenību baumu portāls TMZ pat ir ziņojis, ka dziesma nu nekādi nevarot būt par Arianu, jo tā tikusi uzrakstīta un ierakstīta jau pagājušajā gadā, taču dziesmas vārdi likuši daudziem faniem domāt, ka tā tomēr ir par mūziķa visnesenāk izjukušajām attiecībām.

image 1
Mac Miller & Ariana Grande


„Uzticēties nevar nevienam, nevari uzticēties pat pats sev, jā,” („Can't trust no one, can't even trust yourself yeah,”) repo Maks. „Nu, nezināju, kā man trūkst/ Tagad tas izskatās mazliet citādāk/ Es par daudz biju iedomājies/ Iestrēgu aizmirstībā („Well, didn't know what I was missing / Now it see a lil' different/ I was thinking too much / Got stuck in oblivion.”)

„Mēs izturamies mierīgi/ Mēs zinām, ka visu izpostījām, jā/ Tu turpini teikt, ka esi iemīlējusies, tāpēc.” („We play it cool , We know we f**ked up, yeah/ You keep on sayin' you in love, so.”)



Atgādinām, ka Millers un Grande izšķīrās šā gada maijā, kad kopā bija pavadījuši divus gadus. Kad kāds fans vēlāk mudināja dziesmas „No Tears Left to Cry” izpildītāju tomēr palikt kopā ar Milleru, viņa atbildēja, nosaucot šīs attiecības par „toksiskām”. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

image 2
Mac Miller & Ariana Grande


Drīz vien pēc tam tika ziņots, ka Grande satiekas ar raidījuma „Saturday Night Live” komiķi Deividsonu, bet 11.jūnijā abi jau bija saderinājušies.

image 3
Ariana Grande & Pete Davidson


Zīmīgi, ka Maka Millera jaunā dziesma „Self Care” un Arianas Grandes jaunākais singla „God Is a Woman” iznākušas vienā un tajā pašā dienā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white