Ariana Grande un Pīts Deividsons mācās dejot

Publicēšanas datums : 29.06.2018

Vai tiešām Ariana Grande un Pīts Deividsons (Pete Davidson) jau iemēģina savu kāzu valsi?

Detaļas par svaigi saderinātā pāra precību plāniem joprojām ir ļoti skopas, taču, kad Pīts un Ariana tiešām nolems saistīties svētajām laulības saitēm, viņi spēs savu kāzu viesus pārsteigt ar diezgan iespaidīgiem deju soļiem.

Dziesmas „No Tears Left to Cry” izpildītāja ceturtdien, 28.jūnijā ar Instagram palīdzību atklājusi pasaulei video, kurā abi mīlas balodīši atrāda savu dejotprasmi.

image 1
Pete Davidson & Ariana Grande


Uzcirtusies džinsa mini svārkos un īsā topiņā, Ariana dejošanas procesu iesāk ar kādu draugu, bet tad uz ķermeņa iekustināšanu pierunā arī televīzijas raidījuma „Saturday Night Live” zvaigzni.

Kad abi izmēģina kādu sevišķi riskantu kustību, kas, protams, beidzas drošībā mīļotā vīrieša rokās, Arianas draugs tieši kamerā saka: „Oho, tas varēja beigties ļoti slikti!”

¿

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


Pāra jaunākā jūtu izpausme sociālajos medijos nākusi tikai dažas dienas pēc tam, kad Ariana kopā ar Pītu, ģimeni un draugiem nosvinējusi savu 25.dzimšanas dienu.

image 2
Pete Davidson & Ariana Grande


Popzvaigzne savu dzimšanas dienu bija sākusi svinēt jau pirmdienas, 25.jūnija vakarā ar smalkām vakariņām viesnīcā „Mandarin Oriental” Ņujorkā, bet nākamajā dienā izklaidējās karaoke ballītē.

image 3Kopā ar Arianu tovakar izklaidējušies vairāk nekā divi duču cilvēku, ieskaitot viņas brāli Frenkiju (Frankie) un mammu Džounu (Joan), kas dziedājuši Eminema (Eminem), Bejonses (Beyoncé) un Evanescence oriģinālā izpildītus hitus.


Kāds novērotājs žurnālistiem paziņojis, ka Pīts un Ariana visu svinību laiku esot izturējušies viens pret otru „ļoti jauki un mīloši”.

Kamēr pāris mēģina pierast pie titula „līgava un līgavainis”, Deividsona jaunākā publikācija Instagramā liecina, ka abiem noderētu palīdzība mājokļa iekārtošanas jautājumā.

image 4
Pete Davidson & Ariana Grande


Kā tiek ziņots, Pīts un Ariana esot ievākušies 16 miljonus dolāru vērtā dzīvoklī Ņujorkā, kas pēc komiķa teiktā vēl neesot apmēbelēts.

„Kad @sebobear atnāk uz filmu vakaru, bet mums dzīvoklī vēl nav mēbeļu,” viņš ierakstījis pie fotogrāfijas, kurā modeles un aktrises Emīlijas Ratajkovskas (Emily Ratajkowsli) vīrs Sebastians Bērs–Makklards (Sebastian Bear-McClard) skatās televizoru, sēžot uz saliekamajām trepēm.

when @sebobear comes to movie night and there’s no furniture in the crib yet

A post shared by Pete Davidson (@petedavidson) on


Kā jau saka – vispirms uzdejo, par pieauguša cilvēka pienākumiem domā pēc tam!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white