Ariana Grande sadarbībā ar žurnālu “Vogue” izdod mūzikas klipu

Publicēšanas datums : 10.07.2019

Gatavojoties gozēties uz žurnāla “Vogue” augusta numura vāka, Ariana Grande laidusi klajā mūzikas video dziesmai “In My Head”, pie kura producēšanas un režijas strādāja paši medija pārstāvji. 

Izpildītāja modes žurnālam sniedza arī plašu interviju par savām dzīves gaitām un dažāda mēroga pārdzīvojumiem, kas gadījās viņas ceļā. Viens no tādiem ir tieši dziesmas “In My Head” iemesls. Pastāv uzskats, ka dziesma ir par Arianas bijušo partneri Pītu Deividsonu (Pete Davidson) un kā viņa iemīlējās sevis izdomātajā cilvēka versijā, vēlāk atklājot, ka realitāte nesakrīt ar viņas gaidām. Februāra intervijā Zaka Senga (Zach Sang) Šovā, mūziķe atklāja dziesmas nozīmi. “Es daru tā, ka dažreiz es iedomājos cilvēku pavisam citādāku nekā viņš ir. Un es vai nu gaidu, kad viņš par tādu kļūs, vai arī es lēnām saprotu, ka viņi nav tādi, kādus es biju iedomājusies”, pastāstīja dziedātāja. 

“In My Head” ietilpa Arianas šajā gadā izdotajā albumā “Thank U, Next”, kas vairākās Eiropas valstīs, to starp arī Lielbritānijā, Austrālijā un ASV pārliecinoši ieņēma pirmās vietas albumu topos. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white