Ariana Grande rīt laidīs klajā jaunu singlu

Publicēšanas datums : 22.10.2020

Dziedātāja Ariana Grande iepriecinājusi savu sociālo mediju sekotājus, publiskojot sava ķermeņa fotogrāfiju ar paziņojumu par jaunā singla izdošanu 23. oktobrī. 

Iepriekš nedzirdētais skaņdarbs iemantojis nosaukumu “Positions”. Tas tiks iekļauts mūziķes jaunajā albumā, par kura izdošanu Grande paziņoja iepriekš. Izpildītāja pastāstīja, ka jaunā, sestā studijas plate nonāks līdz klausītājiem jau oktobra mēnesī, kas nozīmē, ka līdz dziesminieces albuma publiskošanai atlicis tikai nedaudz vairāk par nedēļu. Par to var pārliecināties mākslinieces mājaslapā, kur Grande izveidojusi atskaiti līdz singla un albuma izdošanai.

Sestais albums, kura nosaukums pagaidām nav zināms, sekos studijas platei “Thank U, Next”, kas pārliecinoši ieņēma pirmās pozīcijas lielākajā daļā Eiropas valstu, tāpat kāpjot uz zelta pjedestāla gan Lielbritānijā, gan ASV, gan Austrālijā. Savukārt singlu topos dziesminiece iekļuva ar šā gada singliem “Rain on Me”, ko Grande nodziedāja kopā ar “Lady Gaga” un “Stuck with U”, kas tapa ar Džastinu Bīberu (Justin Bieber). Abi attiecīgi ieņēma pirmās pozīcijas “Billboard” singlu topā un pirmo un ceturto vietu britu klausītāko dziesmu sarakstā.

image 1

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white