Ariana Grande par mentālo veselību

Publicēšanas datums : 12.05.2021

Dziedātāja Ariana Grande, piedaloties Garīgās veselības izpratnes mēneša kampaņā, ar ierakstu savā Instagramā iedrošinājusi fanus atklāti runāt par savām garīgās veselības problēmām.

Publicējot vairākus attēlus ar informāciju par minēto tematu, Grande rakstījusi: “Par to, lai izbeigtu aizspriedumus pret mentālo veselību un normalizētu lūgšanu pēc palīdzības.

Atveseļošanās nav lineārs, jautrs, ātrs un nepavisam ne viegls process, taču šiet nu mēs esam, un mums ir jāapņemas padarīt šo laiku cik vien iespējams veselīgu, mierpilnu un skaistu. Darbs ir ļoti grūts, bet mēs to spējam un esam tā vērti. Sūtu visiem daudz mīlestības un spēka.”

Nākamajā slaidā Grande paskaidrojusi, ka maija garumā par šo tēmu ievietos vismaz vienu publikāciju, lai mazinātu aizspriedumus, kas apvij garīgo veselību.

Pārējos slaidos ietverta informācija par iespējām meklēt palīdzību garīgās veselības un atkarību, kā arī pēcdzemdību depresijas gadījumos.

Dziesmas “God I a Woman” izpildītāja jau iepriekš ir atklāti runājusi pati par savām garīgās veselības problēmām, atzīstot, ka pēc sprādzieniem pēc viņas koncerta Mančestrā 2017. gadā  piedzīvojusi posttraumatiskā stresa sindromu.

“Par to ir grūti runāt, jo tik daudzi cilvēki ir piedzīvojuši neizsakāmi smagu, šausminošu zaudējumu. Taču, jā, tā ir reāla lieta,” viņa stāstījusi žurnāla “Vogue” britu izdevumam.

“Es pazīstu šīs ģimenes un savus fanus, ikviens, kas tur atradās, tāpat ir izgājis cauri milzīgam pārdzīvojumam,” viņa piebildusi. 

“Laiks ir labākais dziedinātājs. Man ir sajūta, ka runāt par pašas pārdzīvojumiem, pat nav korekti, it kā man pat nevajadzētu neko teikt. Nedomāju, ka jebkad spēšu par to runāt, neizplūstot asarās.”

Uz pozitīvākas nots atgādinām, ka Ariana nesen apvienojās ar The Weeknd viņa dziesmas “Save Your Tears” remiksā, kam ļoti labi klājas pasaules mūzikas topos.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white