Ariana Grande nokļuvusi Bilboard topā ar visām dziesmām no jaunā albuma

Publicēšanas datums : 11.11.2020

Ariana Grande turpina iekarot pasaules topus. Šoreiz dziedātāja ne tikai ieņēma pirmo vietu amerikāņu albumu topā, bet arī spēja iekarot 14 pozīcijas “karstāko” dziesmu topā ar visiem skaņdarbiem no savas jaunās plates.

Albuma “Positions” debijas nedēļā mūziķe uzreiz spēja ieņemt 14 vietas “Billboard Hot 100”. Iepriekš tas izdevās dziedātājai pērnajā gadā, kad visi 12 skaņdarbi no plates “Thank U, Next” ierindojās amerikāņu sarakstā, tādējādi šoreiz Grande pārspējusi pati sevi. 

Patlaban klausītākais singls ir albuma vadošais skaņdarbs ar nosaukumu “Positions”, kas stabili iekārtojies otrajā pozīcijā. Savukārt otra pieprasītākā dziesma ir singls “34+35”, kas ieņēmis savu vietu topa astotajā vietā.

Kopumā šī ir 18. reize, kad Grandei izdevies nokļūt klausītāko dziesmu desmitniekā, padarot izpildītāju par astoto sievieti čārta vēsturē ar tādiem rādītājiem. Pašlaik tieši tādi rādītāji ir dziedātājai Bejonsei (Beyonce), savukārt rekords pieder Madonnai ar 38 singliem, kam izdevies nokļūt klausītāko dziesmu desmitniekā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white