Ariana Grande, Mailija Sairusa un Lana Del Reja prezentē “Don't Call Me Angel”

Publicēšanas datums : 13.09.2019

Trīs popmūzikas zvaigznes laidušas klajā jaunu dziesmu “Don't Call Me Angel” kopā ar mūzikas klipu, kas tapusi šā gada filmai “Čārlija Eņģeļi”. 

Mūzika klipā, ko režisēja Hanna Lukss Deivisa (Hannah Lux Davis), ir redzamas trīs mākslinieces - Ariana Grande, Mailija Sairusa (Miley Cyrus) un Lana Del Reja (Lana Del Rey), kuras pašas ir pielaikojušas eņģeļu tērpus. 

Jaunie “Čārlija eņģeļi” uz kinoteātru ekrāniem nonāks šā gada novembrī. Filmas režisore un turpinājuma ierosinātāja ir amerikāņu aktrise Elizabete Benksa (pazīstama no filmām “Noķer mani, ja vari”, “Pirmklasīgās”, “Noteikti, varbūt” un “Nelūgtie”). Zināms, ka viņa pati ieņems kādu svarīgu lomu filmā. Savukārt, viena no populārākajiem Čārliju eņģeļu aktrisēm ir Krēslas sāgas Bellas lomas atveidotāja Kristena Stjuarte.

Jāpiemin, ka EHR klausītājiem ir unikāla iespēja laimēt 2 biļetes uz Ariana Grande sold-out šovu 5.oktobrī Helsinkos, kopā ar ceļojumu un atpūtu viesnīcā no mūsu draugiem INTERLUX TRAVEL! Dodies uz EHR Instagram kontu, piedalies super konkursā un iespējams tieši Tu jau pavisam drīz baudīsi Arianas Grandes pasaules līmeņa koncertu “Sweetner World Tour”! 

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white