Ariana Grande lūdz Riannu ātrāk izdot savu nākamo albumu

Publicēšanas datums : 20.08.2020

Riannas (Rihanna) fani nav vienīgie, kas nespēj sagaidīt savas iemīļotās mūziķes nākamo studijas plati, ko pati dziedātāja ir pieminējusi vairākas reizes, taču tā izdošanas datums joprojām nav pietuvojies. Šoreiz Ariana Grande Instagram ierakstā lūgusi aktrisi un dziedātāju dāvināt pasaulei nākamo plati.

Grande ierunājās par Riannas nākamo muzikālo projektu vienā no saviem jaunākajiem ierakstiem, kas ticis izveidotas sakarā ar mūziķes jauno uzstādīto rekordu. Proti, Ariana ieņēmusi pirmo vietu Spotify platformā kā visvairāk straumētā sieviešu izpildītāja ar 20,5 miljardiem atskaņojumu, pārspējot Riannu.

Liels visiem paldies par to, ka jūs klausāties un par to, ka jums tas rūp. Nevaru sagaidīt, kad spēšu dāvāt jaunas lietas, ko klausīties. Tagad vai Rianna nevarētu, lūdzu, izdot savu albumu, lai šis tituls pāriet atpakaļ un viņa piepildītu manas ausis ar prieku,” uzrakstīja dziedātāja.

Barbadosiešu dziedātāja laida klajā savu patlaban pēdējo albumu 2016. gadā. Divus gadus vēlāk mūziķe pieminēja tā izdošanu intervijā žurnālam “Vogue”, sniedzot mājienus, ka tam varētu būt regeja žanra pieskaņa.

image 1

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

 

Mākslinieki: Rihanna, Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white