Ariana Grande it kā apstiprina aizdomas par viņas saderināšanos ar Deividsonu

Publicēšanas datums : 13.06.2018

Uzturot sarunu ar saviem faniem Tviterī, Ariana Grande (Ariana Grande) ir it kā sniegusi atbildi par savu saderināšanos ar “Saturday Night Live” (SNL) aktieri Pītu Deividsonu (Pete Davidson). 

Ariana Grande un Pīts Deividsons, kā jau iepriekš ziņojām, ir saderinājušies. Lai gan ziņas neviena no iesaistītajām pusēm vēl nav oficiāli apstiprinājusi, “No Tears Left To Cry” izpildītāja to arī gluži nenoliedza. 

Kamēr šokējošās ziņas joprojām bija svaigas, kāds fans Arianai Tviterī rakstīja: “Es ceru, ka viņš zina, ka viņš prec arī visus mūs.” 

Grande brīdinājumu uzskatīja par smieklīgu, atbildot: “Ha ha ha, viņš ir informēts.” Spriežot pēc šīs atbildes, Ariana un Pīts patiešām ir saderinājušies.

 

Vēlāk, kad kāds cits fans izrādīja savu atbalstu topošajai sievai, rakstot: “Es vienmēr tevi mīlēšu vairāk un tās ir neizbēgamas ziņas šodienai, mis Deividson,” Ariana it nemaz neņēma ļaunā savu jauno titulu, vienkārši atbildot, ka ir līdz asarām aizkustināta. 

 

It kā ar šiem nelielajiem pavedieniem jau nebūtu gana, Ariana arī labprāt spiež “like” (patīk) uz visiem ar viņas saderināšanos saistītajiem tvītiem. Lai nu kā, mēs vēlam Arianai laimi un panākumus ar jauno albumu “Sweetener”! 

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white