Ariana Grande ieņēmusi britu singlu topa virsotni

Publicēšanas datums : 02.11.2020

Pagājušā nedēļā populārā 27 gadu vecā dziedātāja Ariana Grande laida klajā savu jaunāko albumu “Positions”. Kamēr tas mēro savu ceļu uz klausītāko albumu saraksta virsotnēm, mūziķes singls ar tādu pašu nosaukumu jau ieņēmis britu topa augšgalu.

Skaņdarbs ticis atskaņots 7,6 miljonu reižu, kā arī tā pārdoto kopiju skaits sniedzas nedaudz pāri 60 tūkstošiem. “Positions” kļuvis par dziedātājas septīto singlu, kas nonācis Lielbritānijas singlu topa virsotnē, kā arī otrais solo ieraksts, kas to paveicis 2020. gadā.

Savukārt otrpus okeānam, fani atzinuši Grandes jauno albumu par iepriekšējās nedēļas labāko jauno mūziku, pārspējot Semu Smitu (Sam Smith) ar viņa trešo studijas albumu “Love Goes”. Jaunizdotās plates izdošanas datums, proti, pagājusī piektdiena, kļuva par lielu pārsteigumu faniem, kā arī pašas dziesminieces producentam. Tomijs Brauns (Tommy Brown) savu pārsteigumu izteicis intervijā medijam “The Wall Street Journal”.

Jau ziņojām, ka “Positions” seko studijas platei “Thank U, Next”, kas pārliecinoši ieņēma pirmās pozīcijas lielākajā daļā Eiropas valstu, tāpat kāpjot uz zelta pjedestāla gan Lielbritānijā, gan ASV, gan Austrālijā.

“Positions” videoklipa tapšanas aizkadri

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white