Ariana Grande gatava izdot jaunu albumu jau oktobrī

Publicēšanas datums : 15.10.2020

Pēc Arianas Grandes (Ariana Grande) producenta publiskotās kopīgās bildes sociālajos medijos fani sāka pīt teorijas par potenciāli jauno mūziķes albumu. Tagad fanu sajūsmai var nebūt gala, tā kā dziesminiece apstiprināja sava albuma izdošanu jau šajā mēnesī.

Dziedātāja iepriecinājusi savu sociālo tīklu vietņu sekotājus, publiskojot ierakstu ar parastu teikumu: “Nevaru vien sagaidīt, kad spēšu sniegt jums savu albumu šomēnes.” Tāpat izpildītāja septembra sākumā sniedza mājienus par jaunās mūzikas tuvošanos, kad publiskoja kadrus, šķietami no ierakstu studijas. 

Papildus tam jau ziņojām, ka mākslinieces producents Tomijs Brauns publiskoja 2018. gada bildi kopā ar Arianu kas tika iemūžināta tajā pašā mēnesī, kad mūziķe laida klajā savu patlaban pēdējo albumu “Thank U, Next”. Turklāt producents ierakstam pievienoja klāt uzrakstu “6****”, ko lietotāji ātri vien nodēvējuši par sešām dienām vai sešiem gredzeniem, kas līdzinātos Arianas hita “7 rings” nosaukumam

Sestais albums sekos studijas platei “Thank U, Next”, kas pārliecinoši ieņēma pirmās pozīcijas lielākajā daļā Eiropas valstu, tāpat kāpjot uz zelta pjedestāla gan Lielbritānijā, gan ASV, gan Austrālijā.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white