Arī Kellija Klārksone dodas kino virzienā

Publicēšanas datums : 13.07.2018

Kellijai Klārksonei (Kelly Clarkson) pienācis laiks uzspodrināt savas aktrises iemaņas.

Dziesmas „Meaning of Life” izpildītāja ir pievienojusies multiplikācijas filmas „UglyDolls”, kurā viņa ierunās Moksijas (Moxy) lomu, aktieru pulciņam. Tāpat Kellija filmai dāvās arī dažas savas oriģināldziesmas.

image 1
Kelly Clarkson


Multiplikācijas filma ir balstīta uz mīksto rotaļlietu līniju, ko izstrādājuši Deivids Horvats (David Horvath) un Sunmina Kima (Sun-Min Kim), kas, kā vēsta žurnāls „Variety”, „grauj ideju par neglīto, pārvēršot šo īpašības vārdu pozitīvā”. Skaidrs, ka šāds vēstījums tiešā tekstā ir radis atsauci Klārksonē, kura pati nemitīgi ir tikusi kritizēta par savu svaru, izskatu un veidolu.

„„UgglyDolls” universālais vēstījums, kas svin mūsu atšķirības un individualitāti, man ir ļoti tuvs, un, kad kompānija STX man parādīja, cik lieliski „UglyDolls” izskatīsies un liks justies, es uzreiz pieņēmu uzaicinājumu būt daļai no šīs pasaules,” Klārksone sacījusi paziņojumā, ko izplatījis žurnāls „Variety”. „Nespēju vien sagaidīt, kad varēšu ķerties pie darba.”

image 2
Kelly Clarkson


Kā vēsta tīmekļa vietne Deadline.com, filma būs par Moksiju un viņas UglyDoll draugiem, kad viņi „saskaras ar to, ko nozīmē būs atšķirīgam, cīnās ar vēlmi tikt mīlētiem un visbeidzot atklāj, ka tev nav jābūt ideālam, lai tu būtu lielisks, jo vissvarīgākais ir tas, kas tu patiesībā esi”.

Paredzēts, ka Klārksones partneris filmā būs viņas muzikālais kolēģis Pitbull, kurš arī filmu papildinās ar savu oriģinālmūziku.

image 4
Pitbull


Filmas režisors būs par „Šreks 2” („Shrek 2”) atbildīgais Kellijs Asburijs (Kelly Asbury).

image 5
Kelly Asbury


Šobrīd ir paredzēts, ka multenīte „UglyDolls” uz lielajiem ekrāniem nonāks 2019.gada 10.maijā. Tāpat tiek veidots arī uz rotaļlietu franšīzi balstīts pilna garuma multiplikācijas seriāls kanālā „Hulu”.

image 3Tad nu gaidīsim jauno multiplikācijas filmiņu un jaunu mūziku no Kellijas un Pitbull!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white